Łyżeczki do kawy

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łyżeczki do kawy

Oryginalne łyżeczki do kawy z oferty Carrefour

Jednym z najczęściej spożywanych napojów w towarzystwie jest kawa. To na nią zapraszamy gości, dlatego warto wyposażyć się w odpowiednią zastawę - na przykład eleganckie filiżanki do kawy ze spodkami oraz łyżeczki. Nietaktem byłoby podać napój bez łyżeczki, dlatego należy zaopatrzyć się w ich wystarczającą ilość. Te produkty są również koniecznym elementem wyposażenia kawiarni i restauracji. Łyżeczki do kawy, jakie oferuje sklep Carrefour, to wyroby najwyższej jakości. Stal nierdzewna jest odporna na przebarwienia oraz uderzenia, których nie brakuje podczas mieszania napoju.

Łyżeczki do kawy - funkcjonalne rozwiązanie

W każdej kuchni muszą znaleźć się łyżeczki kawowe. Te mogą również służyć do spożywania tortów i ciast – to niezwykle funkcjonalne sztućce, które znajdują zastosowanie w codziennych sytuacjach. Wykonane ze stali nierdzewnej nadają się do zmywarki oraz kuchenki mikrofalowej. Nie przewodzą ciepła, dzięki czemu rączka nie nagrzewa się od temperatury kawy. Łyżki są uniwersalne, dlatego można z łatwością dopasować je do reszty zastawy stołowej – zachowanej w nowoczesnej, jak i klasycznej stylistyce.

Piękne i eleganckie łyżki do kawy

Oferujemy produkty znanego producenta Maxwell & Williams, dlatego nasze łyżeczki do kawy są zarówno trwałe jak i eleganckie. Doskonale dekorują stół i stanowią świetne uzupełnienie niezbędnej zastawy restauracyjnej czy domowej. Lśniące łyżeczki kawowe bardzo dobrze prezentują się na kawiarnianym stoliku i pasują do filiżanek każdego typu, bez względu na ich stylistykę.

Uniwersalne łyżeczki kawowe

Łyżeczki do kawy są na tyle uniwersalne, że można je używać również do jedzenia ciasta czy mieszania herbaty – dlatego znajdują szerokie zastosowanie zarówno w domowej kuchni, jak i kawiarni lub restauracji. Ze względu na łatwość w utrzymaniu czystości można je zmywać przy użyciu każdego środka do naczyń, ale także w zmywarce.