Łyżeczki do jajek

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łyżeczki do jajek

Łyżeczki i łyżki do jajek w ofercie Carrefour

Wiele z nas lubi na śniadanie jeść jajko pod różną postacią – jajecznicy, jajka na twardo czy na miękko. Takie dania oferują także różne restauracje czy hotelowe jadalnie – wymagając jednocześnie estetycznego podania. Odpowiedni efekt możemy uzyskac przy zastosowaniu odpowiednich podstawek oraz łyżek do jajek, które ułatwią nam ich jedzenie. Solidne wykonanie sprawia, że łyżeczki do jajek na miękko są trwałe i nie niszczą się podczas zmywania w zmywarce czy wyparzania.

Odpowiednie sztućce do różnych zastosowań

Zasadniczo, łyżki do jajek wyglądają nieco inaczej niż łyżki tradycyjne, ponieważ są dostosowane do nabierania produktu. Sklep Carrefour oferuje porcelanowe, białe łyżeczki do jajek na miękko, które doskonale współgrają z naszymi podstawkami. Dzięki szerokiej ofercie produktów można samodzielnie skomponować komplet śniadaniowy dla całej rodziny czy gości restauracji. W naszym katalogu znajdują się tanie sztućce, które wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością.

Funkcjonalne i uniwersalne łyżki do jajek

Jesteśmy na bieżąco ze współczesnymi trendami, również w kwestii wyposażenia kuchni, dlatego oferujemy nowoczesne łyżki do jajek – utrzymane w minimalistycznej stylistyce doskonale sprawdzą się w każdej kuchni.