Łyżeczki do herbaty

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Srebrne łyżeczki do herbaty

Wysokiej jakości łyżeczki do herbaty z oferty Carrefour

Nierzadko przyjmujemy w domu gości na herbatę, kawę i ciasto. Wtedy wystawiamy eleganckie filiżanki i dzbanuszki, a łyżeczki do herbaty stają się koniecznym elementem wyposażenia stołu. Przede wszystkim pełnią praktyczną funkcję – można nimi zamieszać ciepły napój. Bez względu na to, czy ktoś słodzi czy nie, nietaktem byłoby podać herbatę czy kawę bez tego sztućca. Podobnie w kawiarni – łyżeczka do herbaty to niezbędna rzecz, którą powinna zapewnić obsługa. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości łyżeczki herbaciane ze stali nierdzewnej. Dzięki ergonomicznemu kształtowi łatwo się je trzyma, a wytrzymały materiał sprawia również, że łatwo utrzymać je w czystości. Można wkładać do zmywarki, jak i kuchenki mikrofalowej.

Łyżeczki do herbaty – także do innych zastosowań

W naszej ofercie znajdują się łyżki do herbaty, które można wykorzystywać do jedzenia ciast. To uniwersalny produkt znajdujący zastosowanie w każdej kuchni, ale również restauracji czy kawiarni. Proponujemy również dekoracyjne łyżeczki do cukiernicy – te doskonale ją zdobią, ale również wyróżniają się spośród tradycyjnych. W ten sposób nie pomylimy się, która służy do nakładania cukru, a która do mieszania napoju. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie. Carrefour współpracuje ze sprawdzonymi producentami, którzy gwarantują solidność wykonania, ale również estetykę – łyżeczki herbaciane ładnie się prezentują i są na tyle uniwersalne, że doskonale współgrają z resztą zastawy stołowej.

Zestawy łyżeczek w dobrych cenach – nie tylko do domu

Wysoka jakość idzie w parze z atrakcyjną ceną, sprzedajemy również łyżeczki do herbaty w zestawie po 6 sztuk. Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno w domu, jak i dowolnym lokalu gastronomicznym – restauracji czy kawiarni. Doskonale prezentują się na każdym stole, bez względu na jego stylistykę. Idealnie współgrają również z wystrojem wnętrza. Pasują zarówno do tych nowoczesnych, ekstrawaganckich, jak i klasycznych aranżacji. Są idealnym dopełnieniem każdej filiżanki ze spodkiem oraz miseczki z deserem.