Łyżeczki do grejpfruta i melona

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łyżeczki do grejpfruta i melona

Łyżeczki do grejpfrutów i melonów od Carrefour

Wielu z nas lubi spożywać owoce - nie tylko dlatego, że są zdrowe, ale również smaczne. To doskonała przekąska między posiłkami. Łyżeczki do owoców mogą znacząco usprawnić ich jedzenie. Wychodząc z tego założenia, sklep Carrefour oferuje funkcjonalne rozwiązanie – łyżeczki do drążenia owoców, które pozwalają oddzielić miąższ i część jadalną od skórki. To szczególnie przydatne, gdy jemy owoce takie jak kiwi - po przekrojeniu na pół możemy łatwo wydobyć środek i rozkoszować się niepowtarzalnym smakiem.

Łyżeczki do cytrusów - przydatne w każdym domu

W naszej ofercie znajdują się łyżeczki do grejpfrutów – praktyczne rozwiązanie dla każdego. Dysponując takimi sztućcami, ułatwiamy jedzenie również dzieciom. Łyżeczki do melonów są dobrze wyważone, a ich ergonomiczny kształt ułatwia użytkowanie. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu (stal nierdzewna), produkt jest wyjątkowo żywotny i łatwy w czyszczeniu - można myć go w zmywarce oraz wyparzać.

Łyżeczki do owoców - nie tylko do restauracji

Takie sztućce są funkcjonalne zarówno w restauracji czy kawiarni, jak i w domowej kuchni. Warto wyposażyć się w łyżeczki do owoców, jeśli chcemy gościć u siebie najbliższych, oferując im zdrowe przekąski. Doskonale sprawują się także podczas karmienia dzieci. To przydatny element wyposażenia każdej kuchni, który znajduje codzienne zastosowanie, a zarazem jest doskonałym dopełnieniem zastawy stołowej. Pełen komplet sztućców może być użyteczny podczas organizacji urodzin, imienin czy uroczystego obiadu z deserem. Łyżki do drążenia owoców sprawdzają się również w przedszkolach – tam dzieci mają problem z samodzielnym obieraniem owocu ze skórki, dużo łatwiej im wydobywać część jadalną za pomocą łyżeczki do owoców.