Łyżeczki deserowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łyżeczki deserowe

Łyżeczki deserowe – długie i krótsze

Sztućce dzielą się na kilka kategorii w zależności od ich przeznaczenia, a również same łyżki występują w różnych odmianach – do zupy, deserów, herbaty czy cukiernicy. Każda z nich różni się kształtem. Łyżeczki deserowe mają znacznie dłuższą rączkę, aby łatwiej było nimi manewrować w pucharku. Takie łyżeczki sprawdzają się również do latte wymagającej wąskiego i podłużnego kubka. W naszej ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości – sztućce ze stali nierdzewnej odporne na odpryśnięcia. Każde z nich można zmywać w zmywarce, gdzie nie tracą swojego nienagannego wyglądu. To doskonałe rozwiązanie zarówno do domowych kuchni, jak i kawiarni, gdzie oczekuje się wyposażenia w profesjonalne łyżki do deserów.

Łyżki do deserów i łyżeczki lodów

W katalogu produktowym Carrefour znajdziesz długie łyżeczki do deserów i lodów. Nasze łyżeczki są wytrzymałe, dzięki czemu nie wyginają się, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę trzymania. Produkt sprawdzi się doskonale w warunkach domowych, ale może być użytkowany również w kawiarniach i lokalach podających desery i wszelkie słodkości. Dzięki atrakcyjnej cenie można z powodzeniem zaopatrzyć swój lokal większą liczbę sztuk. Produkty idealnie harmonizują się z resztą zastawy stołowej. Ze względu na uniwersalny wygląd świetnie wyglądają w towarzystwie klasycznych, jak i nowoczesnych naczyń oraz komponują się z każdym obrusem. Sklep Carrefour oferuje produkty najlepszych producentów – sprawdzonych dostawców, którzy na pierwszym miejscu stawiają funkcjonalność, ale dbają również o estetykę wykonania. Dlatego nasze produkty są wyjątkowo trwałe, a przy tym eleganckie.

Serwowanie deseru w profesjonalnej oprawie

Długie łyżeczki deserowe są doskonałym rozwiązaniem, gdy zapraszamy do siebie gości na kawę i ciasto czy lody. Z pewnością docenią oni profesjonalną zastawę stołową, która nie tylko świetle wygląda, ale i ułatwi im spożywanie posiłku. Elegancka oprawa może również sprawić, że posiłek będzie nam bardziej smakować.