Chińskie łyżeczki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Chińskie łyżeczki

Chińskie łyżeczki – nie tylko do zup azjatyckich

Azjatyckie potrawy coraz częściej goszczą na naszych stołach. Lubimy próbować nowe smaki, eksperymentować w kuchni i poznawać kulturę kulinarną innych regionów. Czasem wymaga do wyposażenia w odpowiednie sztućce, zwłaszcza jeśli prowadzimy lokal gastromoniczny. Chińskie łyżeczki są pojemniejsze od tych klasycznych – 15ml, dzięki czemu ułatwiają nakładanie makaronu. Oczywistym jest, że będą idealne do dań kuchni chińskiej, ale mogą również służyć innym celom – do nakładania sosów czy spożywania budyniu. Jeśli lubimy gotować i gustujemy w orientalnych potrawach, łyżki azjatyckie doskonale sprawdzą się w naszej kuchni. Sklep Carrefour oferuje profesjonalne sztućce znajdujące zastosowanie zarówno w warunkach domowych jak i w wielu restauracjach orientalnych. 

Profesjonalna oprawa posiłków azjatyckich

W naszym katalogu produktowym znajdziesz łyżki chińskie z wysokiej jakości materiału odpornego na uderzenia i odpryśnięcia. Nadają się do zmywania w zmywarkach, a śnieżnobiały kolor nie traci swojego blasku. To niezbędny element wyposażenia każdego lokalu specjalizującego się w azjatyckich potrawach. Idealnie sprawdzają się również w domu – to profesjonalne sztućce, które znajdują wiele zastosowań. Chińskie łyżki do zupy z naszej oferty to doskonała propozycja dla każdego miłośnika orientalnej kuchni, któremu zależy również na odpowiedniej oprawie, w jakiej serwuje się posiłki.

Chińskie łyżeczki i łyżki z oferty Carrefour

Porcelanowe chińskie łyżeczki są nie tylko funkcjonalne ale i gustowne. Zadbaliśmy o to, aby odwzorowywały profesjonalne sztućce azjatyckie. To wytrzymałe produkty gwarantujące długą żywotność. Nienaganne wykonanie idzie w parze z atrakcyjną ceną – oferujemy korzystne stawki, dzięki którym możemy zdecydować się na kilka sztuk produktu, jakim są łyżki azjatyckie.