Sztućce

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Sztućce kuchenne i akcesoria

Wybierz komplety sztućców z oferty Carrefour

W każdej kuchni muszą znaleźć się zestawy sztućców. Trudno byłoby sobie wyobrazić spożywanie posiłków bez pomocy noża, łyżki i widelca. Sztućce kuchenne, jakie oferuje sklep Carrefour są wytrzymałe i żywotne, dzięki czemu będą nam długo służyć. Ich ergonomiczny kształt zapewnia wygodę trzymania, a wyważona waga ułatwia ich użytkowanie. W naszym katalogu produktów znajdują się komplety sztućców najwyższej jakości. Możesz samodzielne skompletować zestaw, decydując o ilości poszczególnych przedmiotów, ale oferujemy również gotowe zestawy sztućców w eleganckich opakowaniach. Te są doskonałym pomysłem na prezent – pięknie się prezentują, a w dodatku masz pewność, że jest to użyteczny upominek.

Funkcjonalne i dekoracyjne zestawy sztućców

W restauracjach doskonale sprawdzą się ekskluzywne zestawy sztućców ze stali nierdzewnej. Są łatwe w utrzymaniu w czystości – można zmywać je w zmywarce oraz wyparzarce, co jest szczególnie istotne w miejscach, gdzie z zastawy korzysta wiele osób. W Carrefour znajdziesz sztućce nowoczesne o ergonomicznym kształcie, doskonale prezentujące się z zastawą stołową (niezależnie od jej stylistyki). Oferujemy również eleganckie łopatki do ciasta ułatwiające jego nakładanie oraz podstawkę pod łyżkę, która ułatwia utrzymanie czystości na kuchennym blacie. Kolejnym użytecznym dodatkiem będą specjalne sztućce do sałatek. Zapewniają one odpowiednią chwytność, ale również wyglądają niezwykle profesjonalnie. To doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie mamy szwedzki stół - choć mogą służyć także podczas domowego obiadu.

Przydatne sztućce i narzędzia kuchenne

Specjalizujemy się w funkcjonalnych rozwiązaniach, dlatego oprócz standardowych sztućców oferujemy też noże do owoców. Są one wyjątkowej jakości  ostrze jest wystarczająco naostrzone, a wygodny uchwyt ułatwia użytkowanie. W naszej ofercie znajdują się również ozdobne łyżeczki do cukru, które dobrze prezentują się w eleganckich cukiernicach. Obieraczka do warzyw ułatwia ich obieranie, co znacznie przyspiesza przygotowywanie posiłków. Carrefour proponuje wiele rozwiązań, które nie tylko ułatwiają pracę w kuchni, ale również dekorują stół.