Obrączki na serwetki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Obrączki do serwetek

Obrączki na serwetki z oferty Carrefour

W każdym lokalu gastronomicznym muszą pojawić się uchwyty na serwetki. Nierzadko podczas spożywania posiłku przypadkiem ubrudzimy sobie kąciki ust - a w takiej sytuacji serwetki są niezbędne. Obrączki na serwetki, oprócz zastosowania praktycznego, stanowią również dekoracyjny element dla wyposażenia restauracji. Owalne obrączki do serwetek zachowane w nowoczesnym stylu świetnie ozdobią wnętrze każdej restauracji czy kawiarni, ale także rodzinny stół. Uroczyste obiady wymagają odpowiedniej oprawy, a tę mogą zagwarantować serwetniki na stół z oferty Carrefour. Występują one w białej kolorystyce, dzięki czemu są uniwersalne i mogą pojawić się w każdym pomieszczeniu, bez względu na jego wystrój czy kolor obrusu.

Funkcjonalne i ozdobne

Porcelanowe uchwyty do serwetek ze sklepu Carrefour występują w wielu wersjach - w klasycznej półowalnej formie lub jako okrągłe czy kwadratowe obrączki na serwetki. Powstają z wysokiej jakości materiału odpornego na zadrapania, odpryśnięcia i uderzenia. Idealnie ozdobią każdy stół, zarówno w restauracji, kawiarni, jak i w domu. Nie zajmują wiele miejsca, a przy tym są użyteczne, ponieważ pozwalają zebrać chusteczki w jednym miejscu, a sięganie po nie staje się łatwiejsze. Nasze obrączki do serwetek są uniwersalne i dobrze prezentują się w każdych warunkach – zarówno na stołach przyobleczonych obrusem, jak i drewnianej ławie.

Wytrzymałe stojaki na serwetki

Serwetniki na stół łatwo utrzymać w czystości, a porcelana nie blaknie ani nie traci swojego białego koloru. Nasza zastawa stołowa spełnia swoją podstawową funkcję, a przy tym jest wyjątkowo estetyczna. Ozdobne obrączki na serwetki mogą stać się funkcjonalnym, a zarazem interesującym dodatkiem na każdy stół.