Zestawy naczyń do picia

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Komplety do napojów

Zestawy szklanych naczyń do napojów od Carrefour

W każdym mieszkaniu muszą znaleźć się naczynia do picia, z których moglibyśmy codziennie korzystać, ale które równocześnie będą na tyle eleganckie, żeby serwować w nich napoje dla gości. Zestawy szklanek, jakie oferuje sklep Carrefour, doskonale nadają się do każdej sytuacji. Można z nich spożywać różnego rodzaju koktajle czy wodę, ale znajdują także zastosowanie w bardziej uroczystych okolicznościach, jak spotkanie urodzinowe z najbliższymi. Nasze produkty powstają z wysokiej jakości szkła odpornego na pękanie, uderzenia i zadrapania, dzięki czemu komplety do napojów są trwałe i żywotne bez względu na warunki, w jakich je użytkujemy.

Różnorodne szklanki w pełnych zestawach

W katalogu Carrefour znajdują się szklanki do napojów bezalkoholowych, ale również whiskówki czy kieliszki do wina lub martini. Oferujemy całe zestawy naczyń do napojów pakowane po kilka sztuk, dzięki czemu możesz zebrać kolekcję szklanek dla całej rodziny oraz gości. Takie produkty mogą się również pojawić w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych – restauracji, pubie czy kawiarni. Dzięki eleganckiemu wyglądowi zdobią przestrzeń, w której się znajdują, ale również sprawiają, że chętniej spożywa się picie – w odpowiedniej oprawie wszystko smakuje lepiej.

Tanie i uniwersalne komplety naczyń do picia

Komplety do napojów mają tę zaletę, że są uniwersalne. Nie trzeba inwestować w osobne szklanki do alkoholu i osobne do soków – do jednego, jak i drugiego można stosować te same. To duża oszczędność, zarówno pieniędzy jak i miejsca w gablotce. Carrefour oferuje atrakcyjne stawki – nasze naczynia do picia są nie tylko tanie, ale również eleganckie. Zachwycają swoim wyglądem i jakością wykonania, dzięki czemu mogą być użytkowane zarówno w domu, jak i lokalu.

Dzbanki i karafki szklane idealnym rozwiązaniem na stół

W skład zestawów naczyń do picia wchodzą również dzbanki i karafki. Te nadają się do przechowywania większej ilości napojów. Doskonale zastępują standardowe butelki, dzięki czemu ładniej prezentują się na stole, ale dodatkowo są bardziej użyteczne. W ofercie znajdują się również zestawy szklanek z eleganckimi karafkami do wina czy wody.