Tumblery

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Tumblery

Tumblery – szklanki z grubym dnem z oferty Carrefour

Istnieje wiele różnych szklanek, które zwykle różnią się przeznaczeniem. Inną wykorzystamy do zaparzenia herbaty, inną do kawy, a jeszcze inną do picia soków. Powszechnie znane są tumblery, które często wykorzystuje się do spożywania whisky, ale nie tylko. Do takiego szkła można również nalać wodę czy napój – to dość uniwersalne szklanki z grubym dnem. Są stabilne i masywne, dzięki czemu dobrze się je trzyma. Doskonale eksponują zawartość, niezależnie od tego, czy będzie nią alkohol czy sok. Sklep Carrefour oferuje dwa rodzaje – highball – czyli szklanki wysokie lub old fashioned tumbler – niskie i szerokie.

Tumblery to świetne rozwiązanie zarówno do lokali gastronomicznych i mieszkania

Szklanki tumbler doskonale sprawują się w lokalach gastronomicznych – pubach czy restauracjach. Są znacznie stabilniejsze od tych standardowych, a przy tym wyglądają elegancko, co znacznie podnosi rangę miejsca. W ofercie znajdują się również szklanki typu tumbler z kolorowym dnem. Takie szklanki są bardzo użyteczne, ponieważ łatwo je rozróżnić – nikt nie zapomni, która należała do niego, dzięki czemu możemy uniknąć problemu spożywania cudzego napoju. Tumblery mogą stanowić świetną oprawę wydarzenia – imienin, urodzin, wesela, ale również nadają się do użytkowania na co dzień. Dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów, szklanki są żywotne, a przy tym odporne na zadrapania i pęknięcia. To doskonała propozycja, jeśli oczekujemy wysokiej jakości, która poszłaby w parze z atrakcyjną ceną.

Jakie tumblery wybrać?

W ofercie produktowej można znaleźć szklanki z grubym dnem w półokrągłym kształcie lub w formie kwadratu, zarówno niskie, jak i wysokie (w zależności od tego, jakiemu celowi mają nam służyć – do alkoholu preferujemy old fashioned tumbler, do soków highball). W naszym katalogu znajdują się również dekoracyjne tumblery – złote zdobienia w stylu retro idealnie wpasują się w pomieszczenie o charakterystyce vintage. Będą szczególnie ładnie wyglądać w gablotce czy na półce.