Szklanki do piwa

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szklanki do piwa

Różnorodne szklanki do piwa z oferty Carrefour

Picie piwa z butelki czy puszki nie należy ani do estetycznych, ani do wygodnych i przyjemnych. Szczególnie jeśli gościmy u siebie bliskich i chcemy poczęstować ich alkoholem, szklanki do piwa stają się przydatnym elementem wyposażenia. Trunek wygląda w nich elegancko, eksponujemy jego przejrzystość lub mętność w przypadku niefiltrowanych. Sklep Carrefour oferuje zestawy szklanek do piwa, które można wykorzystać zarówno w swoim mieszkaniu, jak i lokalu gastronomicznym. W naszym katalogu produktów znajdują się szklanki na piwo firmy Bistro z logo Pasabahce. Dzięki naczyniom szklanym od znanych producentów gwarantujemy najwyższą jakość, która idzie w parze z atrakcyjną ceną.

Niepowtarzalne pokale w zestawie

Nasze komplety szklanek do piwa zawierają także zabawne kufle w fantazyjnych kształtach, w których można nawet podgrzewać napoje w mikrofali. Są one odporne na ciepło, dzięki czemu będą idealne do serwowania grzańców. Nadają się również do zmywarki – to szczególne udogodnienie dla barmanów. Produkty z oferty Carrefour wyróżnia niebanalny wygląd – szklanki na piwo mają niepowtarzalny design i są wystarczająco wytrzymałe. Szkło jest odporne na zadrapania i odpryśnięcia, a symetryczna budowa gwarantuje stabilność. W ofercie Carrefour znajdziesz szklanki piwne, jakie mogą znaleźć się na wyposażeniu stylowego baru. Szklanki do piwa z zabawnymi motywami sprzyjają luźnej atmosferze, a tym samym sprawdzą się podczas organizacji takich wydarzeń jak urodziny czy imieniny.

Sprawdzone szklanki do piwa najwyższej jakości

Carrefour proponuje niepowtarzalne zestawy szkła do alkoholu, w tym do różnych gatunków piwa, dzięki czemu każdy koneser znajdzie pokal odpowiadający jego oczekiwaniom i upodobaniom w zakresie spożywanego trunku. U nas znajdziesz sprawdzone rozwiązania – szklanki do piwa cenione przez naszych Klientów oraz właścicieli baru czy restauracji, gdzie oczekuje się wyszukanej oprawy towarzyszącej podawaniu alkoholu.