Szklanki do kawy po irlandzku

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szklanki do kawy w wersji irlandzkiej

Szklanki do kawy po irlandzku od Carrefour

Każdy ma swoje sposoby spożywania whisky. Jedni lubią rozkoszować się jej czystym smakiem, inni dolewają coli, a jeszcze inni dodają ją do herbaty. Alternatywnym rozwiązaniem może być kawa po irlandzku z delikatnie wyczuwalnym smakiem alkoholu. To doskonała propozycja na spotkanie z przyjaciółmi. Żaden z gości nie upije się, a jednocześnie spróbuje czegoś nowego. Jak wygląda taki napój? To mieszanka mocnej kawy z kieliszkiem whisky (mniejszym lub większym w zależności od upodobań), cukru brązowego i spienionego mleka, które wlewamy na sam wierzch. W ten sposób tworzą się ozdobne warstwy. Aby przygotować trunek, należy wyposażyć się w szklanki do kawy po irlandzku. Są to przezroczyste szklanki na nóżce z uchwytem przypominające te do latte. Sklep Carrefour oferuje szeroki wybór – szklanki do irish coffee zwężane u dołu lub o bardziej finezyjnym kształcie.

Szklanki do kawy po irlandzku - wysoka jakość w niskiej cenie

W naszej ofercie produktowej znajdują się profesjonalne elementy zastawy – takie, które mogą pojawić się zarówno w każdej kuchni, jak i kawiarni czy innym lokalu gastronomicznym. Szklanki do kawy po irlandzku nadają się również do klasycznej latte, dlatego mają szerokie zastosowanie. Mimo delikatnego szkła są odporne na ciepło, pękanie i zadrapania. To wytrzymałe produkty wysokiej jakości, jakie nabędziesz w atrakcyjnej cenie. Można je również podarować komuś jako prezent, szczególnie jeśli ta osoba jest prawdziwym smakoszem kawy. Nie musi to być akurat irish coffee, ale również kawa z różnymi aromatycznymi syropami.

Szklanki do samodzielnego przygotowania Irish Coffee

Mając profesjonalne szklanki do kawy po irlandzku, możesz ją samodzielnie przygotować. Nie musisz wychodzić do kawiarni czy innego lokalu, aby napić się ulubionego napoju, szczególnie że jego zrobienie nie należy do skomplikowanych czynności. Warto zainwestować w takie elementy zastawy stołowej, ponieważ odpowiednia oprawa sprawia, że wszystko smakuje wyborniej.