Kieliszki do wody

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kieliszki do wody

Kieliszki do wody – elegancki sposób na podawanie napoju

Woda jest napojem który pijemy codziennie - popijamy nią leki i suplementy, ale również zamawiamy w restauracji do posiłku. Zwykle wykorzystujemy szklanki, jednak doskonałą alternatywą są kieliszki do wody mineralnej. Takie eleganckie i funkcjonalne kieliszki mogą pojawić się w każdym lokalu gastronomicznym, ale przydadzą się także w mieszkaniu. Gdy gościmy przyjaciół lub rodzinę, możemy zadbać o wyjątkową oprawę – zastawę stołową, która nada wydarzeniu odpowiedni charakter. Sklep Carrefour oferuje szeroki wybór w tym zakresie. Dbamy o estetykę naszych wyrobów, dlatego proponujemy najlepsze, sprawdzone rozwiązania, jakie znajdują zastosowanie w każdej sytuacji.

Zaskocz gości niestandardowym sposobem podawania wody

Doskonale sprawują się kieliszki na wodę na długiej nóżce, która idealnie układa się w dłoni. Produkt powstaje z wysokiej jakości szkła odpornego na odpryśnięcia i zarysowania. Jest przezroczyste, dzięki czemu uwydatnia kolor napoju – wody czy soku. W ofercie znajdują się też kieliszki do wody mineralnej z kolorowym dnem. To doskonała propozycja na uroczystości. Każdy gość zapamięta, który należy do niego, dzięki czemu będzie wiedział, po który sięgać. To niestandardowe rozwiązanie – woda w takiej oprawie będzie wyglądała znacznie lepiej, zwłaszcza wtedy, gdy serwujemy ją na różnego rodzaju przyjęciach.

Komplety kieliszków na wodę w Carrefour

W ofercie znajdują się różnorodne kieliszki na wodę – w standardowym, owalnym kształcie lub finezyjnej, oryginalnej budowie. Produkty występują w komplecie po 6 sztuk, dzięki czemu każdy gość czy domownik może je użytkować. Są łatwe w utrzymaniu czystości, można je myć standardowymi środkami do naczyń, co ułatwia ich pielęgnację. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości szkło w niskiej cenie – kieliszki do wody mineralnej są trwałe, nie pękają pod wpływem ucisku, a symetryczna konstrukcja zapewnia im stabilność. Taki element powinien znaleźć się na każdym stole, niezależnie od okoliczności. Szklaneczki z nadrukiem zwierząt są natomiast doskonałą propozycją dla najmłodszych, którzy cenią sobie kolorowe motywy.