Kieliszki do wódki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kieliszki do wódki

Kieliszki do wódki o różnych pojemnościach w ofercie Carrefour

Gdy odnosimy jakiś sukces, lubimy świętować go w gronie najbliższych – często organizujemy przyjęcia, na których pojawia się alkohol. Nie brakuje go również podczas takich wydarzeń jak urodziny, imieniny czy wesele, gdzie koniecznych elementem wyposażenia są kieliszki do wódki o różnej pojemności – 20, 25, 30, 40 i 50 ml – takie oferuje sklep Carrefour. W katalogu produktów znajdziesz standardowe szkło, jakie często pojawia się w pubie – gładkie, bez nadruku, ale również zdobione – z kolorowym dnem lub śmiesznymi napisami. Takie komplety kieliszków do wódki idealnie nadają się na osiemnastkę, mogą również być prezentem, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy obdarowanego. Zaletą tych produktów jest również fakt, że każdy kieliszek jest wyjątkowy. Gdy wszystkie znajdują się na stole, nie sposób pomylić je ze sobą.

Ozdobne kieliszki na wódkę na wyjątkową okazję

W ofercie produktowej znajdują się kieliszki na wódkę ze złotym ornamentem w stylu vintage. Idealnie wyglądają w gablotce pełniąc rolę ozdoby. Łamany kieliszek jest świetną alternatywą dla tych standardowych – zachwyca swoim kształtem, a przy tym jest równie funkcjonalny. To doskonały pomysł na prezent, ale taki produkt sprawdza się również w ekskluzywnych lokalach gastronomicznych, gdzie oczekujemy niestandardowych rozwiązań w zakresie wyposażenia w szkło. Zestawy kieliszków do wódki są niedrogie, a przy tym solidnie wykonane. Są odporne na odpryśnięcia i zadrapania oraz idealnie przezroczyste, dzięki czemu doskonale widać barwę alkoholu – to szczególnie istotne wtedy, kiedy pijemy smakową wódkę i chcemy mieć pewność, że otrzymaliśmy dokładnie to, co zamówiliśmy.

Gustowne kieliszki do wódki z naszej oferty

Kieliszki do wódki są nieodzownym elementem, jaki powinien pojawić się na każdej uroczystości, szczególnie gdy chcemy świętować ważne wydarzenie. Chcąc zadbać o estetykę, wybieramy takie produkty, które spełniają nasze wymagania estetyczne. Sklep Carrefour oferuje szeroki wybór w tym zakresie, również jeśli chodzi o pojemność szkła. Mamy kieliszki na wódkę małe oraz większe, dzięki czemu jesteśmy w stanie serwować shoty o różnorodnej wielkości.