Kieliszki do czerwonego wina

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kieliszki do czerwonego wina

Kieliszki do wina czerwonego z oferty Carrefour

Nie bez znaczenia jest, w jakim szkle podajemy alkohol. Każdy rodzaj trunków ma swoje wymagania – inne kieliszki będą do wina, inne do wódki, a piwo z kolei powinniśmy nalewać do kufli. Bardziej zaawansowani wyróżniają kolejne podziały – kieliszki do wina czerwonego różnią się od tych do białego wina, a piwo pszeniczne podamy w innym szkle niż pilznera. Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy prowadzimy lokal gastronomiczny – restaurację lub pub. Jeśli dysponujemy odpowiednim zaopatrzeniem, zyskujemy lepszą opinię w oczach klientów. Prawdziwi koneserzy poszczególnych trunków z pewnością docenią profesjonalizm podania. Ważna jest oprawa, w jakiej podajemy napoje – nierzadko to właśnie ona decyduje o tym, że alkohol lepiej nam smakuje.

Jak wyglądają kieliszki do czerwonego wina?

Przede wszystkim należy wiedzieć, czym charakteryzują się kieliszki do wina. Muszą być z przezroczystego szkła, aby było widać konsystencję i barwę trunku. Powinny mieć długą nóżkę, za którą można chwycić, nie narażając alkoholu na niepotrzebne ogrzanie. Odpowiednio pojemny kielich pozwala wymieszać wino, dzięki czemu możemy sprawdzić jego konsystencję, ale również zapach – ten wydziela się podczas mieszania. Sklep Carrefour oferuje komplety kieliszków do czerwonego wina – profesjonalne szkło, w które z powodzeniem mogą zaopatrzyć się właściciele lokali gastronomicznych, ale również sprawdzają się w warunkach domowych. U nas można również znaleźć kieliszki na sztuki. W razie potłuczenia któregoś wystarczy dokupić kolejną sztukę.

Wytrzymałe i odporne kieliszki do czerwonego wina na każda okazję

Czerwone wino jest jednym z najczęściej podawanych trunków, nie tylko podczas randki, ale również świętowania ważnych wydarzeń czy osiągnięć. Nie bez przyczyny ten rodzaj alkoholu pojawia się na wernisażach czy bankietach – to jeden z najdostojniejszych alkoholi. Odpowiednio dobrane kieliszki na wino czerwone sprawiają, że trunek wygląda lepiej, ponieważ wyeksponujemy jego barwę. Carrefour oferuje wytrzymałe szkło – odporne na zadrapania i odpryśnięcia, a stabilna nóżka sprawia, że kieliszek wygodnie się trzyma bez obawy, że pęknie w naszych dłoniach.