Kieliszki do wina

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kieliszki do wina

Kieliszki do wina – wybierz odpowiednie

Wino jest jednym z najdostojniejszych trunków – spożywano je już w starożytności i do dzisiaj towarzyszy wielu ważnym wydarzeniom. Nie bez przyczyny kojarzymy je z randką – zakochani bardzo często wybierają ten rodzaj alkoholu, do których konieczne są kieliszki szklane do wina. Tylko w takim szkle trunek wygląda dostojnie, szczególnie że pije się go w niewielkich ilościach. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości eleganckie szkło, którego można używać w warunkach domowych oraz w lokalu – pubie czy restauracji. Zestawy kieliszków do wina zawierają kilka sztuk zachowanych w tej samej stylistyce – w ten sposób stworzymy odpowiednią kolekcję. W katalogu produktów Carrefour znajdują się również komplety kieliszków z karafką. W takiej karafce wino wygląda atrakcyjnie i możemy wyeksponować jego intensywny kolor. 

Ozdobne kieliszki do wina to doskonała propozycja dla lokali oraz domowników

W ofercie znajdują się ozdobne kieliszki do wina na dekoracyjnych nóżkach i o różnorodnych kształtach kielicha. Proponujemy gładkie szkło lub kryształowe z wyżłobieniami. Wszystkie kieliszki z naszej oferty powstają z wysokiej jakości tworzywa, które gwarantuje trwałość i wytrzymałość, bez względu na częstotliwość użytkowania produktów. Takie szkło jest niezbędnym wyposażeniem każdego lokalu gastronomicznego – dekoracyjne kieliszki do wina sprawią, że kolacja w restauracji nabierze odświętnego charakteru, a sam lokal zyska w oczach klienta.

Wino podawane z klasą – tylko w odpowiednich kieliszkach

Wybierając produkty ze sklepu Carrefour, masz gwarancję jakości – to najwyższej klasy szkło, łatwe w utrzymaniu czystości, dzięki czemu kieliszki szklane do wina można również wkładać do wyparzarki – to funkcjonalne rozwiązanie dla każdego lokalu, w jakim używa się tego rodzaju urządzenia. Półokrągłe kielichy czy kielichy w kształcie trójkąta to propozycja, którą kierujemy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i zamawiających hurtowo w zestawach. Nie zawiedziesz się na naszych produktach, są wyjątkowo eleganckie, a przy tym funkcjonalne.