Kieliszki do szampana

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kieliszki do szampana

Kieliszki do szampana - nie tylko na Sylwestra

Szampan niezmiennie kojarzy się nam z Sylwestrem, ale również innymi wydarzeniami, podczas których celebrujemy sukcesy oraz ważne osiągnięcia. Takich okazji nie brakuje, dlatego warto mieć w zanadrzu odpowiednie kieliszki do szampana. Każdy rodzaj alkoholu wymaga innego szkła – inaczej podaje się wódkę, drinki czy wino, a jeszcze inaczej likiery i szampany. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie eleganckie kieliszki na szampana - z nadrukiem lub gładkie. Idealnie sprawdzają się w warunkach domowych, ale również w pubie czy restauracji. Wybierając produkty z oferty Carrefour, masz pewność, że będą zarówno eleganckie jak i trwałe – długo wytrzymają, niezależnie od częstotliwości użytkowania.

Kieliszki szampanówki na wyjątkową okazję

Nasze produkty powstają z wysokiej jakości szkła odpornego na odpryśnięcia i zadrapania. Mimo że wygląda na delikatne, jest na tyle grube, że nie ulegnie uszkodzeniu nawet pod wpływem silniejszego uścisku. Dzięki symetrycznej konstrukcji kieliszki szampanówki są stabilne i odpowiednio wyważone. Dekoracyjne elementy doskonale prezentują się na szkle, a nadruki są wyjątkowo trwałe – nie przecierają się nawet podczas zmywania naczyń. Zestawy kieliszków do szampana z Carrefour zawierają 2, 3, 4 lub 6 sztuk identycznych lub odpowiednio zgranych produktów. Doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji, w której chcemy celebrować ważne wydarzenia i osiągnięcia w gronie przyjaciół czy rodziny.

Kolorowe i oryginalne kieliszki do szampana

Kieliszki do szampana z kolorowymi nóżkami świetnie prezentują się wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać niepowtarzalny efekt. To również duże ułatwienie, kiedy gościmy kilka osób – każdy zapamięta kolor swojego szkła, dzięki czemu nie pomyli się, sięgając po trunek. Sklep Carrefour oferuje szeroki wybór, który zachwyci wszystkich miłośników gazowanego alkoholu, ale również właścicieli i menedżerów lokali gastronomicznych. To doskonałe rozwiązanie dla każdego obiektu, który oferuje wysokoprocentowe napoje. Wybierając wysokiej jakości kieliszki do szampana masz pewność, że będą trwałe, a przy tym eleganckie.