Kieliszki do kordiałów i likierów

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kieliszki do kordiałów i likierów

Kieliszki do likieru z oferty Carrefour

Jest wiele okazji, w których częstujemy gości dobrym alkoholem – urodziny, imieniny czy Sylwester. Warto na taką okoliczność wyposażyć się w dobrej jakości, eleganckie szkło do poszczególnych rodzajów trunków. Kieliszki do likieru, jakie oferuje sklep Carrefour, powstały ze szkła kryształowego odpornego na odpryśnięcia, zadrapania i pękanie. Każdy z nich posiada wygodny, długi uchwyt, który doskonale przystosowuje się do dłoni. Mimo cienkiej nóżki kieliszek jest stabilny, ponieważ posiada wyważoną i symetryczną konstrukcję. Można zdecydować się na klasyczne kieliszki na likier na prostych nóżkach lub bardziej dekoracyjnych z różnego rodzaju delikatnymi zdobieniami.

Kieliszki do kordiału - solidne wykonanie, efekt delikatności

W naszym katalogu produktów znajdują się kieliszki do kordiału – eleganckie szkło, jakie doskonale udekoruje restauracyjny stół czy podkreśli rangę wydarzenia, jakim jest np. firmowy bankiet. To trwały materiał, który łatwo utrzymać w czystości. Można go myć standardowymi środkami do naczyń. Kieliszki likierowe z naszej oferty posiadają również złote zdobienia przy wykończeniu kielicha – to nawiązanie do starodawnej stylistyki retro. Do kolekcji można również dokupić karafkę zachowaną w podobnej estetyce, którą udekorujemy gablotkę, barek, ale również restauracyjny stolik. Komplety kieliszków do likieru można kupić w okazyjnej cenie – sklep Carrefour oferuje atrakcyjne stawki za produkty wysokiej jakości. Wykonanie decyduje o tym, że szkło jest solidne.

Dekoracyjne kieliszki do alkoholi nadają wydarzeniu odświętny charakter

Wzbierajc kieliszki kordiałowe z oferty Carrefour możemy zdecydować się na jeden z dwóch rodzajów – delikatne, przezroczyste szkło lub masywną konstrukcję z zaciemnieniem. Każdy z produktów jest wygodny w użytkowaniu – nasze kieliszki doskonale wpasowują się w dłoń. Jeśli lubisz likier, dekoracyjne kieliszki to idealna propozycja dla Ciebie. Pijąc z eleganckiego szkła, nadajesz wydarzeniu odświętny charakter – celebracja staje się bardziej wyjątkowa, a przy tym pozostaje niezapomniana przez gości.