Karafki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Karafki szklane

Karafki ze szkła – do wody i nie tylko

Zapraszając do domu rodzinę czy przyjaciół, zależy nam na tym, aby jak najlepiej ich ugościć. Wybieramy schludny obrus, elegancką zastawę czy dekoracyjne filiżanki. Wszystko smakuje lepiej, gdy zadbamy o odpowiednią oprawę stołu – dobrze, jeśli znajdą się na nim karafki szklane z wodą czy innym napojem. Są funkcjonalne, a przy tym będą ładnie wyglądać zarówno w warunkach domowych, jak i restauracyjnych czy kawiarnianych. Karafki do wody często znajdują się również w poczekalniach u dentysty czy prywatnego lekarza, gdzie każdy pacjent może poczęstować się napojem. To dekoracyjny element, który prezentuje się znacznie lepiej od standardowej butelki.

Ozdobne karafki na wodę - dekoracyjny element na stole czy w gablotce

W ofercie Carrefour znajdują się również karafki ozdobne na whisky czy wino w różnorodnej stylistyce. Prosta, gładka konstrukcja bez korka doskonale nadaje się do wody czy soków, z kolei zamykane na korek nadają się do przechowywania alkoholu. Zapobiegają wietrzeniu, dzięki czemu zachowamy właściwy smak whisky czy wina. Sklep Carrefour ma bogaty katalog produktów, wśród których znajdują się karafki na wodę z różnego rodzaju dekoracyjnymi wyżłobieniami. Posiadamy również karafki o przechylonej konstrukcji – niebanalne rozwiązanie, jakie może pojawić się w każdej eleganckiej restauracji, ale również w domowej gablotce. Mimo swojego oryginalnego, nietypowego kształtu, są one wyjątkowo stabilne i na pewno się nie przewrócą.

Karafki szklane na każdą okazję

Nasze produkty powstają z wysokiej jakości szkła odpornego na odpryśnięcia i pękanie. To wytrzymały materiał, jaki zapewnia żywotność karafki bez względu na częstotliwość jej użytkowania. W ofercie znajdują się również karafki z wkładem, w którym można umieścić owoce lub zioła – w ten sposób zapobiegniemy rozprzestrzenianiu się fusów, ale także możemy swobodnie kontrolować poziom zaparzenia. Jeśli uznamy, że herbata jest już gotowa, można wyciągnąć wkład i nalać sobie wywar do filiżanki. Takie rozwiązanie może również pojawić się w kawiarni – eleganckie karafki szklane są uniwersalne i będą pasować do stylistyki każdego pomieszczenia.