Dzbanki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szklane dzbanki

Dzbanki ze szkła w różnych kształtach i rozmiarach

Wszystkie napoje znajdujące się na stole wyglądają estetyczniej, gdy zrezygnujemy z podawania ich w kartonach czy butelkach. Dzbanki ze szkła doskonale zdobią pomieszczenie, ale są przede wszystkim funkcjonalne i pojemne. Można w nich podawać kompoty czy poncze, ale również kupne soki i napoje gazowane. Takie rozwiązanie jest również praktyczne w restauracji, gdzie oczekujemy eleganckiego wystroju. Dzbanki szklane do napojów z zaparzaczem to doskonała propozycja na spotkania z przyjaciółmi. Można w nich przygotować za jednym razem herbatę na kilka porcji. To duże ułatwienie, ponieważ nie trzeba często wstawać od stołu, żeby przygotować kolejną filiżankę ciepłego napoju.

Szklane dzbanki idealne do gorących i zimnych napojów

Sklep Carrefour oferuje szklane dzbanki najwyższej jakości. Wytrzymałe, grube szkło doskonale chroni przed pęknięciem, nawet gdy podajemy w nich ciepłe napoje. W katalogu produktów Carrefour znajdują się również eleganckie mleczniki, do których możemy przelać śmietankę do kawy. Mają nienaganny wygląd i wygodny uchwyt. Sklep oferuje również żaroodporne szklane dzbanki na gorące napoje - takie dzbanki są wyjątkowo odporne na działanie ciepła.

Dzbanki ze szkła do Carrefour - trwałe wykonanie w niskiej cenie

W Carrefour kupisz dzbanki ze szkła w różnych kształtach, jakie mogą zdobić każdy stół. Jeśli zależy Ci na tym, aby dekoracja stołu wyglądała nienagannie, warto zdecydować się na ozdobne dzbanuszki szklane z naszej oferty – to wyjątkowo dekoracyjne naczynia, które mogą pojawić się przy każdej okazji – na urodzinach, imieninach, obiedzie, ale również w restauracji czy kawiarni. W ofercie znajdują się również pełne zestawy, takie jak dzbanek do wody oraz 6 szklanek ze szkła kryształowego z ozdobnymi wyżłobieniami oraz wypukłościami. U nas kupisz także zaparzacz z mieszadełkiem, przydatny zwłaszcza wtedy, gdy chcemy posłodzić herbatę. Wytrzymały materiał sprawia, że produkty są żywotne i odporne na odpryśnięcia czy zadrapania.