Naczynia szklane

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Naczynia szklane

Naczynia szklane podstawą wyposażenia każdej kuchni

W każdym domu muszą pojawić się naczynia szklane do kuchni – funkcjonalne, ale również dekoracyjne – nierzadko posiadamy osobny komplet, który stawiamy na stołach, gdy przyjmujemy gości lub organizujemy uroczysty obiad. To konieczny element wyposażenia tego typu pomieszczenia oraz restauracji czy kawiarni. Podczas świąt doskonale sprawdzają się ozdobne naczynia szklane. Tak naprawdę nie trzeba inwestować w dekoracyjne serwetki czy obrusy, wystarczy elegancka zastawa stołowa – talerze, szklanki i dekoracyjne sztućce. To wszystko oferuje sklep Carrefour. W katalogu produktów można znaleźć także dzbanek z zaparzaczem. Herbata będzie pozbawiona fusów, a duża pojemność (2,5 litra) pozwoli przygotować kilka porcji za jednym razem, dzięki czemu można dowolnie robić sobie dolewkę.

Szklane naczynia dekoracyjne – posiłki w odpowiedniej oprawie

Właściciele restauracji dbają o to, aby jego wnętrze wyglądało estetycznie – szklane naczynia dekoracyjne pozwolą ozdobić każdy stół, dzięki czemu goście będą chętniej odwiedzali lokal. Potrawy smakują nam znacznie lepiej, gdy spożywamy je w odpowiedniej oprawie. W ofercie Carrefour znajdują się również eleganckie szklanki do whisky wraz z karafką – to doskonała propozycja na prezent dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobry alkohol i lubią częstować nim swoich gości. Dzbanki do ponczu czy kompotu są wysoce praktyczne, szczególnie przy okazji różnego rodzaju świąt. Nie trzeba wstawać od stołu, aby nalać sobie napój – w naczyniu będzie wyglądać estetycznie.

Naczynia kuchenne ze szkła i wysoka jakość w niskiej cenie

Dekoracyjne karafki oraz szklane naczynia kuchenne powstają z wysokiej jakości materiału odpornego na odpryśnięcia i zarysowania. Są wytrzymałe, dzięki czemu będą długo służyć, niezależnie od tego, czy będziemy je użytkować wyłącznie na szczególne okazje czy na co dzień. W ofercie znajdują się również szklanki z nadrukami – kolorowe zwierzątka z pewnością zadowolą najmłodszych, a siedzenie przy stole będzie dla nich większą atrakcją. W katalogu produktów znajdziesz również salaterki, w których przystawki będą wyglądały elegancko i dekoracyjnie. Dodatkowo proponujemy szklaną, zakręcaną butelkę, w której możesz przechowywać samodzielnie przygotowane soki, mleko czy wodę. To doskonała propozycja dla tych, którzy na spacer zabierają ze sobą napój.