Szklanki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Szklanki jednorazowe

Jednorazowe szklanki to idealne rozwiązanie na imprezę w plenerze

W podróży, ogrodzie czy podczas robienia grilla na świeżym powietrzu, najpraktyczniejsza okazuje się plastikowa lub papierowa zastawa. Zajmuje mało miejsca, jest znacznie lżejsza od standardowych naczyń, a przy tym unikniemy przypadkowego stłuczenia talerzy czy kubków. Świetnie sprawdzają się szklanki jednorazowe do napojów. Nie trzeba ich myć po każdej zmianie smaku, wystarczy wziąć kolejny kubek – w opakowaniu mieści się kilka sztuk, a produkt jest wyjątkowo tani. To opłacalna inwestycja, jaką oferuje sklep Carrefour dla swoich Klientów.

Jednorazowe szklanki i kubeczki - doskonałe na bankiety czy urodziny dziecka

Podczas bankietów firmowych, zwłaszcza tam, gdzie mamy szwedzki bufet, doskonale sprawują się jednorazowe szklanki do drinków. Nawet gdy zapomnimy, który kubek był nasz, nie ma żadnego problemu. Można wziąć nowy, który uzupełnimy dowolnym napojem. Takie jednorazowe kubki sprawdzają się również podczas urodzin dziecka – maluchy nie potłuką naczyń, gdy strącą szklankę ze stołu ani nie uderzą się nią przypadkiem w zęby. To gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych. Kubki jednorazowego użytku z naszej oferty to standardowe szklanki plastikowe lub kolorowe w różnorodne motywy, w tym także zaczerpnięte z bajek. Te z pewnością spodobają się każdemu dziecku, dzięki czemu będzie chętniej spożywało napoje.

Kubki jednorazowego użytku wysokiej jakości

Kubki jednorazowe doskonale sprawują się podczas różnych imprez masowych na powietrzu, gdzie chcemy uniknąć zamieszania związanego z odkładaniem i myciem naczyń. W ten sposób można zagwarantować większe bezpieczeństwo. Unikamy w ten sposób potłuczenia naczyń, a rozbite szkło nie będzie zagrażać psom podczas spaceru czy dzieciom, którym zdarza się przewracać na ziemię. Takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze, ale również wygodniejsze dla samych organizatorów. W ofercie Carrefour znajdują się kubki jednorazowego użytku w atrakcyjnej cenie, pakowane po kilka sztuk. Są wytrzymałe, nie przeciekają, a do tego wygodnie się je trzyma w ręce. Wysokiej jakości plastik gwarantuje stabilność, dzięki czemu szklanka nie będzie się zgniatać przy nieco mocniejszym chwycie.