Noże

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Noże plastikowe

Noże jednorazowe – tanie i funkcjonalne rozwiązanie

Jednorazowe naczynia są niezwykle praktyczne, zwłaszcza wtedy, gdy organizujemy grilla lub ognisko. Wtedy chcemy uniknąć mycia talerzy i sztućców oraz ich dźwigania w miejsce docelowe. Najczęściej decydujemy się na plastikową czy papierową zastawę, którą po zużycia można wyrzucić. Zajmuje znacznie mniej miejsca, dzięki czemu ułatwia transport. Jedną z propozycji, jaką oferuje sklep Carrefour, są noże jednorazowe. Te są wystarczająco ostre, dzięki czemu pokroją kiełbaski czy inne twarde produkty. Dodatkowo są wyjątkowo wytrzymałe – nie łamią się ani nie wyginają podczas użytkowania.

Zastawa stołowa z plastiku – wybierz noże plastikowe

Organizując ognisko czy grilla, noże plastikowe i jednorazowa zastawa to podstawa. Przede wszystkim dlatego, że po zużyciu można je wyrzucić, ale także dlatego, że transport jest dużo łatwiejszy. Nie musimy ostrożnie postępować podczas noszenia torby czy piknikowego koszyka. To duże ułatwienie szczególnie że naczynia są lekkie i zajmują niewiele miejsca. W naszej ofercie znajdziesz noże kuchenne z plastiku, które można używać podczas różnego rodzaju imprez firmowych, gdzie pojawia się szwedzki stół. Wiele osób zapomina, gdzie odłożyło swój talerz czy sztućce, dlatego w każdej chwili można sięgnąć po nowe. Dodatkowo unikniemy mieszania się potraw na jednym talerzu. Nie trzeba po każdym posiłku zmywać naczyń, wystarczy wziąć kolejne noże plastikowe, widelce i miseczki.

Noże z plastiku są bezpieczniejsze i bardziej funkcjonalne

W Carrefour znajdziesz wytrzymałe noże kuchenne z plastiku oraz plastikową zastawę najwyższej jakości. To wytrzymałe produkty, które doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju imprez na powietrzu, ale również w trakcie trwania firmowego bankietu, na którym pojawia się wiele osób. To świetne rozwiązanie także podczas urodzin dziecka – noże jednorazowe są znacznie bezpieczniejsze od tych tradycyjnych, dzięki czemu nasza pociecha nie zrobi sobie krzywdy. Plastikowa zastawa jest niezwykle funkcjonalna podczas podróży – zajmuje niewiele miejsca, mało waży i nie narażamy jej na stłuczenie.