Łyżeczki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Łyżeczki jednorazowe

Jakie łyżeczki jednorazowe wybrać?

Organizacja towarzyskiego spotkania stanie się prostsza, gdy zamiast tradycyjnych sztućców zastosujesz łyżeczki jednorazowe, odpowiednie zarówno do napojów, jak i potraw. Znika wówczas problem brudnych naczyń, a sprzątanie po przyjęciu zajmuje znacznie mniej czasu. To dobre rozwiązanie także wówczas, gdy spodziewasz się dużej liczby gości i nie posiadasz odpowiedniej ilości metalowych sztućców.

Łyżeczki jednorazowe – lekkie i wytrzymałe

Dostępne w asortymencie sklepu Carrefour łyżeczki zostały wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Dzięki temu nie ulegają uszkodzeniu w trakcie użytku, nie pękają i nie odkształcają się. Oferujemy łyżeczki jednorazowe, które spełniają wszelkie niezbędne normy bezpieczeństwa, obowiązujące w przypadku przeznaczonych do kontaktu z żywnością wyrobów. Posługiwanie się nimi nie stanowi więc zagrożenia dla zdrowia. Polecamy zarówno białe, uniwersalne łyżeczki jednorazowe, jak i kolorowe zestawy, odpowiednie zwłaszcza na dziecięce imprezy. Lekkie, poręczne i funkcjonalne, gwarantują wygodne użytkowanie. Sklep Carrefour posiada w swojej ofercie łyżeczki w opakowaniach różnej wielkości. Praktyczne łyżeczki jednorazowe sprawdzą się nie tylko podczas przyjęć i spotkań przy grillu, ale też w podróży lub w pracy. Nie zajmują dużo miejsca, a po użyciu można się ich szybko pozbyć.

Wysokiej jakości łyżeczki plastikowe

Aby uniknąć pękania plastikowych sztućców w trakcie posiłku, warto zdecydować się na wytrzymałe, odporne na uszkodzenia łyżeczki. Można je znaleźć w ofercie Carrefour. Sklep poleca produkty znanej na polskim rynku marki Jan Niezbędny. Łyżeczki jednorazowe tej firmy z pewnością nikogo nie rozczarują. Mimo niewielkiej wagi, wyróżniają się wyjątkową trwałością. To doskonały wybór na grillowanie z przyjaciółmi lub rodzinny piknik. Wykonane z plastiku, dostępne w sklepie Carrefour łyżeczki jednorazowe stanowią wygodną alternatywę dla tradycyjnych. Pomagają zaoszczędzić czas, a ich zakup ne będzie dużym obciążeniem dla domowego budżetu.