Naczynia jednorazowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Naczynia jednorazowe

Jednorazowe naczynia z papieru i plastiku

Jest wiele sytuacji, w których przydatne okazują się naczynia papierowe. Nie zawsze na działce mamy możliwość dokładnego umycia talerzy, a organizując piknik, mało kto zabiera ze sobą zastawę stołową. Praktyczne okazują się naczynia plastikowe jednorazowe – nie zajmują dużo miejsca, mało ważą, dzięki czemu z łatwością można je schować do torby czy koszyka. Nie trzeba ich myć, co jest znaczącym ułatwieniem, zwłaszcza gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody. Talerze jednorazowe, jakie oferuje sklep Carrefour, doskonale sprawują się podczas grilla czy ogniska. Są trwałe, nie pękną pod wpływem ciężaru, a plastik nie rozpuści się od ciepła.

W podróży, na piknik czy grilla w ogrodzie

W podróży użyteczne okazują się naczynia jednorazowego użytku – papierowe lub plastikowe. W katalogu produktów Carrefour znajduje się również dziecięca kolekcja talerzy z motywem zaczerpniętym z bajek – Myszka Miki, Frozen czy Zygzak McQueen dla chłopców. To doskonała propozycja na urodziny naszej pociechy. Każde dziecko z pewnością ucieszy się, gdy zobaczy kawałek tortu na kolorowym talerzyku. Zastawa jednorazowa to praktyczne rozwiązanie dla każdego przyjęcia dla dzieci. Nie trzeba zmywać naczyń, a koszt tych produktów jest wyjątkowo niski. Plastikowe sztućce są wytrzymałe, nie łamią się nawet wtedy, gdy kroimy kiełbaskę czy wbijamy widelec w twarde kawałki jedzenia.

Jednorazowa zastawa – praktyczne rozwiązanie na przyjęcie urodzinowe

W Carrefour znajdziesz urodzinowe talerzyki jednorazowe, a także kubki w kolorowe kropki czy bajkowe lub filmowe motywy. Zastawa jednorazowa ma wiele zastosowań. Plastikowe pojemniki na sałatki są przydatne, gdy chcemy zabrać ze sobą warzywa do pracy czy na piknik, a miseczki jednorazowe doskonale sprawdzają się podczas różnego rodzaju imprez na powietrzu. Są odporne na ciepło – można wlewać do nich ciepłą zupę, a wygodny uchwyt pozwala chwycić miskę w taki sposób, że się nie oparzymy.