Podstawki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Podstawki do serwowania dań

Jaką podstawkę do serwowania dań wybrać?

Dzięki dostępnym w ofercie sklepu Carrefour naczyniom, można estetycznie podać posiłek i stworzyć elegancką aranżację na stole. Polecamy efektowne półmiski do serwowania dań, wykonane z wysokiej jakości szlachetnej porcelany. Są to wyroby cenionych marek takich jak Maxwell & Williams. Wyróżniają się niezwykłą trwałością oraz nowoczesnym designem.

Półmiski do serwowania dań w sklepie Carrefour

Oferujemy duże, okrągłe półmiski w minimalistycznej, pozbawionej ozdób formie. To znakomity wybór niezależnie od wystroju jadalni i charakteru zastawy. Okrągłe, ponadczasowe półmiski do serwowania dań będą odpowiednie zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacji. Polecamy modele z rantem lub bez oraz owalne, idealne do podawania dużej ilości przekąsek. W przypadku rybnych potraw z pewnością doskonale sprawdzą się półmiski do serwowania dań w kształcie ryby. To także informacja dla gości dotycząca składu podawanych przekąsek. W naszej ofercie nie mogło zabraknąć również wąskich, podłużnych półmisków do bagietek. W sklepie Carrefour dostępne są półmiski nie tylko w różnych kształtach, ale też rozmiarach. Półmiski do serwowania dań to nie tylko praktyczne uzupełnienie zastawy stołowej, ale też niebanalna ozdoba stołu, która pozwala na odpowiednie wyeksponowanie potrawy.

Trwałe półmiski do serwowania dań

Sklep Carrefour posiada w swoim asortymencie porcelanowe, niezwykle estetyczne talerze do serwowania potraw, które można myć w zmywarce, nie narażając ich przy tym na zniszczenie. Dzięki dużej odporności na wysoką temperaturę, półmiski można też stosować w kuchenkach mikrofalowych. Oferowane półmiski do serwowania potraw powstały z wytrzymałych, spełniających najwyższe standardy materiałów, co skutkuje niską podatnością na uszkodzenia, takie jak zarysowanie lub obtłuczenie. Mimo intensywnego użytkowania, nasze talerze zachowują perfekcyjny wygląd przez długi czas. Półmiski do serwowania potraw w sklepie Carrefour to nie tylko wysoka jakość, ale też atrakcyjne ceny.