Miseczki do zupy

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Miseczki i bulionówki do zup

Sposób na obiad – naczynia do serwowania zup

Porządny, dwudaniowy obiad to niedzielna tradycja w Twoim domu? Zaopatrz się zatem w naczynia do serwowania zup. Nie może ich zabraknąć, kiedy do stołu zasiądzie cała rodzina. Zaskocz ją, podając zupę w eleganckich bulionówkach! Czy będzie to pyszny krem, czy może tradycyjny rosół – z pewnością podany w tak wykwintny sposób zyska zupełnie nowy aromat i wyda się Wam jeszcze bardziej smakowity niż zazwyczaj.

Talerze i miski do zupy

Każda pani domu doceni ogromny wybór, jaki oferuje sklep Carrefour. Spośród naszych propozycji możesz wybrać taką, która odpowiada Ci najbardziej. Jeżeli chodzi o miski do zupy, część klientów preferuje miski z uchem, które wygodnie się chwyta, a to sprawia, że są one bardzo poręczne. Ten klasyczny model dostępny jest w naszej ofercie w różnych wzorach i kształtach, także ze spodeczkiem – dla dopełnienia całości zestawu. Oprócz tego proponujemy inne naczynia do podawania zup, na przykład miski bez ucha, a nawet głębokie talerze. Dobór właściwego modelu zależy po części od Twoich preferencji, a być może zależy Ci również na tym, żeby dopasował się on do reszty zastawy stołowej. Na szczęście bogaty asortyment, jaki oferuje nasz sklep, to gwarancja znalezienia wymarzonej miski do zupy bez większych trudności.

Stylowe miseczki do zupy – ceramiczne, porcelanowe, szklane

Jeżeli chodzi o miseczki z uchem, ale również te bez nich, wybór jest ogromny. Warto zastanowić się przed zakupem, jakie najbardziej Cię interesują, bo mnogość wzorów i kształtów może Ci zawrócić w głowie. Znajdziesz u nas bardzo eleganckie naczynia do podawania zup wykonane z różnego rodzaju materiałów, co również nie jest bez znaczenia. Porcelana, szkło i ceramika to dominujące surowce. Większość naczyń z tej kategorii można myć w zmywarce, a także używać w kuchenkach mikrofalowych, co stanowi duże ułatwienie przy czyszczeniu oraz gdy chcesz na szybko odgrzać wczorajszą zupę.

Miseczki do zupy dla dzieci

Stylowe miski do zupy oferujemy w całej gamie wzorów – od kwadratowych, przez okrągłe, aż po typowe bulionówki. Jesteśmy przekonani, że któreś z nich będą właśnie tymi wymarzonymi. Nie zapominamy również o najmłodszych klientach – w naszym asortymencie znajdziesz też miseczki do zupy dla Twojej pociechy, zdobione kolorowymi obrazkami. Od tej pory maluch nie będzie już odmawiać jedzenia. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.