Spodki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Podstawki i spodki pod kubki i filiżanki

Praktyczne spodki do kubków i filiżanek

Bez czego nie może obyć się filiżanka? To oczywiste – bez spodka. Dlatego sklep Carrefour przygotował ich bogatą kolekcję. Takiego akcesorium używasz na co dzień – podczas picia herbaty, a może by podać drobny przysmak swoim pociechom. Warto zatem zaopatrzyć się w spodki pod kubki, które nie kosztują fortuny, a są naprawdę przydatne w codziennym życiu. Warto, aby podstawki porcelanowe pasowały do filiżanek. Wówczas cały zestaw będzie prezentował się naprawdę okazale.

Zapasowe spodki do filiżanek

Wybierając spośród możliwości, które oferuje nasz sklep, możesz skompletować pasujące filiżanki i spodki do filiżanek zupełnie bez problemu, mamy bowiem w asortymencie całe kolekcje. Talerzyki pod filiżanki często się tłuką – w takim przypadku nasz sklep również jest miejscem, do którego powinieneś udać się, aby uzupełnić swoją zastawę.

Eleganckie spodeczki pod filiżanki – od wyboru do koloru

Wiemy, jak istotny jest dla Ciebie każdy szczegół w kuchni. Jej wyposażenie i znajdujące się w niej urządzenia mają być nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne, zgodne z aktualnymi trendami. Proponujemy Ci zatem nowoczesne spodki pod filiżanki w tylu odsłonach, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Dostępne są talerzyki pod filiżanki w rozmaitych kształtach – królują wśród nich okrągłe, ale możesz wybrać również kwadratowe czy w kształcie czajniczka. Stonowana kolorystyka sprawdzi się w każdej kuchni i jadalni.

Podstawki z porcelany

Spodki do filiżanek różnią się głębokością, tak więc i w tym zakresie możesz wybrać takie, które najlepiej spełnią swoją funkcję. Przydadzą się one do odłożenia torebki herbaty oraz jako podstawki porcelanowe do kubka bądź filiżanki z napojem. Dzięki spodkom Twój obrus pozostanie czysty. To właśnie dlatego każda pani domu powinna wybrać eleganckie spodeczki pod filiżanki do swojego mieszkania. Atrakcyjne ceny, jakie oferuje sklep Carrefour, to kolejny atut tych akcesoriów. Możesz wybrać produkty, które nie nadwerężą Twojego budżetu i cieszyć się estetycznym wyglądem kuchni już teraz. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.