Filiżanki, kubki i spodki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Kubki i filiżanki

Estetyczne i funkcjonalne filiżanki i kubki do kawy

Naczynia do napojów – tych nigdy nie ma w domu za wiele! Sklep Carrefour oferuje ogrom modeli, zarówno jeśli chodzi o ozdobne filiżanki i kubki do kawy, jak i całe zestawy. Skompletuj naczynia takie, jak lubisz. W naszym asortymencie znajdziesz coś dla każdego członka rodziny. Smakoszom kawy polecamy eleganckie filiżanki porcelanowe, które nie dość, że pięknie się prezentują, to jeszcze dostępne są w różnorodnej stylistyce. Dzięki temu możesz dobrać takie, które będą pasować do estetycznej koncepcji panującej w Twojej kuchni albo po prostu wybrać te, które trafiają w Twój gust.

Filiżanki i kubki do herbaty, kawy

Gwarantujemy, że wspólnie wypita kawa będzie smakować wybornie i nabierze nowego aromatu, kiedy podasz ją w wytwornej porcelanie. Jeżeli jednak jesteś jedną z tych osób, które preferują kubki do kawy, nasza oferta odpowiada również na Twoje potrzeby. Wybór kubków jest przeogromny, a modele prezentują się w pełnej gamie – od tradycyjnych, prostych kubków, aż po niebanalne wzory w oryginalnej kolorystyce. Możesz ich z powodzeniem używać także jako kubki do herbaty.

Filiżanki nowoczesne i nie tylko – skompletuj zestaw dla całej rodziny

W naszej ofercie nie zapominamy również o najmłodszych pociechach! Proponujemy piękne kubki do herbaty z motywami w zwierzątka, w żywych barwach i z wygodnym uchwytem, dzięki czemu nadają się do użytkowania przez przedszkolaki. Dla uzupełnienia kompletu, w którym znajdują się filiżanki nowoczesne, dodajemy pasujące do nich stylistyką spodki porcelanowe. Sklep Carrefour to nie tylko naczynia do użytku domowego – wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, proponując również funkcjonalne kubki do kawy na podróż. Te kubki termiczne występują w zróżnicowanym wzornictwie, w wersjach dla dorosłych i dla dzieci. Pojemniki na napoje przydadzą się podczas wyjazdów, a także spacerów, do szkoły i do pracy – zwłaszcza w zimowe poranki, kiedy najbardziej potrzebujesz właśnie wypić łyk gorącej kawy.