Bidony z filtrem

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Bidony filtrujące na wodę z filtrem

Miej wodę zawsze pod ręką – bidony z filtrem

Wybierasz się na spacer bądź wycieczkę ze swoją pociechą? W takiej sytuacji bidony dla dzieci to absolutnie niezastąpione akcesoria. Te, które oferuje nasz sklep, są naprawdę wyjątkowe, a maluchy po prostu je uwielbiają! Sekret jest prosty – proponujemy kolorowe bidony dziecięce na wodę z ich ulubionymi postaciami z bajek. Księżniczka Zosia, myszka Minnie, Kraina Lodu – to ulubione motywy dziewczynek. Z kolei chłopcy pokochają bidony z filtrem ze Star Wars czy postaciami z bajki Auta.

Urozmaicone bidony

Absolutną furorę wśród brzdąców robią bidony z rurką dla dzieci. To nie tylko gadżet przykuwający uwagę Twojej pociechy, ale też ułatwienie – z takiej butelki po prostu wygodnie się pije i nie musisz obawiać się, że napój się wyleje. Jeżeli chodzi o czyszczenie takich akcesoriów, nie jest to wielki problem. Wystarczy umyć całość, a słomkę dokładnie przepłukać wodą i bidon znów nadaje się do użycia. Uważasz, że Twoje dziecko pije za mało wody? Bajkowe bidony ze słomką dla dzieci to rozwiązanie tego problemu! Picie ze słomki to przyjemność, a przy tym wygoda. Nasz sklep oferuje butelki, które pomagają wypracować pozytywne nawyki na długie lata.

Bidony sportowe dla dzieci – wygodne i bezpieczne

Dla aktywnych maluchów polecamy bidony dla dzieci z dziubkiem. To rozwiązanie, którego skuteczność potwierdzają profesjonalni sportowcy – sprawdzi się ono również w przypadku Twojego małego piłkarza czy tancerki. Zadbaj, by Twoja pociecha była nawodniona podczas zajęć sportowych – to bardzo ważne! Piękne bidony sportowe dla dzieci są bardzo praktyczne, wykonane z tworzywa sztucznego, co zapewnia ich trwałość. Nawet jeśli butelka spadnie z ławki czy się przewróci, zawartość pozostanie nienaruszona. Organizm dziecka powinien być nawodniony cały czas, tak więc zainwestuj w bidony dla dzieci do szkoły. Atrakycjny design sprawi, że brzdące będą chętnie piły wodę z takich butelek podczas przerw. Pojemność bidonu jest idealna na kilka godzin zajęć. W takiej butelce Twoja pociecha zabierze do szkoły dokładnie tyle wody, ile potrzebuje – nie będzie więc dźwigać zbędnych ciężarów. Możesz być pewien, że bidony dla dzieci to doskonały wybór.