Czajniki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Czajniki elektryczne, na gaz

Jak wybrać czajnik?

Pełnią ważną funkcję w kuchni, a jednocześnie stanowią jej ozdobę. Sklep Carrefour oferuje wysokiej jakości czajniki, przeznaczone do wszystkich typów kuchenek, nie tylko gazowych i elektrycznych, ale też indukcyjnych. Dzięki praktycznym rozwiązaniom, ich stosowanie jest niezwykle wygodne i łatwe. Dostępne w naszej ofercie czajniki zostały wyposażone w nienagrzewający się uchwyt, co zapobiega oparzeniom i pozwala na pewny chwyt bezpośrednio po zagotowaniu wody.

Czajniki w sklepie Carrefour

Ponadczasowe, eleganckie, odzwierciedlające aktualne trendy modele nadadzą kuchni wyjątkowego charakteru. Carrefour oferuje czajniki o efektownych kształtach oraz w szerokiej palecie kolorów. Wykonane z trwałej stali i wyposażone w sygnalizujący zagotowanie się wody gwizdek, wyróżniają się niemałą pojemnością i wytrzymałością na uszkodzenia. Polecamy czajniki z imitującą drewno rączką, które będą doskonałym wyborem do skandynawskich lub rustykalnych aranżacji. Miłośnikom stylu vintage z pewnością przypadną do gustu dostępne w odcieniu żywej czerwieni czajniki, o oryginalnym, inspirowanym minionymi epokami kształcie. Czajniki w sklepie Carrefour to także pokryte marmurową powłoką modele, odpowiednie do minimalistycznych i industrialnych kuchni.

Czajniki o wyjątkowej funkcjonalności

Dzięki umieszczonemu w uchwycie przyciskowi, można szybko otworzyć zawór z gwizdkiem. Zdejmowana pokrywa z kolei ułatwia czyszczenie i nalewanie wody. Dostępne w ofercie Carrefour czajniki to propozycja dla tych osób, które ponad wszystko stawiają funkcjonalność akcesoriów kuchennych. Mimo sprzyjających wygodzie rozwiązań, oferowane modele zachwycają także nieprzeciętnym designem. Są to czajniki pochodzące od znanych producentów, m. in. niemieckiej marki KonigHOFFER, znanej z solidnego wykonania oraz wysokiej jakości swoich wyrobów. Modele w kolorowe kropki z pewnością ożywią kuchenną aranżację. Aby woda nie nabrała metalicznego smaku, dostępne w asortymencie naszego sklepu czajniki zostały pokryte wewnątrz emaliowaną powłoką. To doskonały wybór do każdej kuchni.