Chlebaki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Chlebaki, koszyki i pojemniki na pieczywo

Jaki chlebak wybrać?

Dostępne w ofercie sklepu Carrefour chlebaki to gwarancja zawsze świeżego pieczywa oraz skuteczna ochrona przed pleśnią. Zapewniające odpowiednią cyrkulację powietrza pojemniki do przechowywania chleba i bułek zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości, takich jak stal węglowa, drewno czy tworzywo sztuczne. Chlebaki w sklepie Carrefour są nie tylko praktyczne, ale pełnią też funkcję dekoracyjną, nadając wyrazu kuchennej aranżacji.

Chlebaki o nowoczesnym designie

W bogatym asortymencie naszego sklepu można znaleźć stylowe modele w wielu odsłonach. Polecamy wzory w różnych kolorach, zarówno tych stonowanych, jak i w żywych, przyciągających uwagę barwach. Warto także zwrócić uwagę na chlebaki wyposażone w lekką, bambusową deskę do krojenia, która stanowi jednocześnie pokrywę pojemnika na pieczywo. To doskonały wybór zwłaszcza dla małych kuchni, z ograniczoną ilością miejsca na blacie. Wysoką funkcjonalnością wyróżniają się również wiklinowe chlebaki. Po zdjęciu pokrywy mogą one pełnić funkcję stylowej tacy na pieczywo. Dostępne w ofercie sklepu Carrefour chlebaki to także nowoczesne modele, odpowiednie do designerskich kuchni, np. pojemniki w kształcie bochenka chleba. Dużą popularnością cieszą się również drewniane, urzekające naturalnością wzory.

Chlebaki do każdej kuchni

Carrefour oferuje zarówno modele do minimalistycznych, jak i rustykalnych, pełnych ciepła kuchni. Nasz sklep poleca także chlebaki w stylu retro oraz eleganckie, ponadczasowe wzory z wysokiej jakości stali. Wygodne, poręczne otwieranie zapewnia szybki dostęp do pieczywa, a solidna, stabilna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość dostępnym w ofercie Carrefour chlebakom. W naszej ofercie można znaleźć łatwe w utrzymaniu czystości, odporne na uszkodzenia, a w przypadku metalowych modeli, także na korozję pojemniki na pieczywo. Poza tradycyjnymi chlebakami, w naszym asortymencie nie brakuje także wiklinowych koszy na pieczywo lub przeznaczonych do przechowywania pieczywa chrupkiego pojemników o wyjątkowej funkcjonalności i efektownym designie.