Brytfanny

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Gęsiarki i brytfanny do pieczenia

Jaką brytfannę wybrać?

Korzystając z oferty Carrefour, można uczynić zapiekanie, duszenie, gotowanie lub pieczenie łatwiejszym. W asortymencie sklepu dostępne są bowiem solidne brytfanny, wykonane z lekkiego aluminium lub wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyposażone w wytrzymały ruszt, pozwolą na przyrządzenie kurczaka, szaszłyków i wielu innych smakowitych potraw.

Brytfanny w ofercie Carrefour

Do niezbędnych elementów wyposażenia kuchni bez wątpienia należą brytfanny, których zastosowanie jest niezwykle szerokie. Sklep Carrefour poleca niezawodne naczynia, pokryte nieprzywieralną powłoką. Dzięki temu przygotowywane potrawy nie osadzają się na ich ściankach, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości. Carrefour posiada w swojej ofercie stalowe brytfanny, które można myć w zmywarce. Wyposażona w aromatyzer pokrywa pozwala na stopniowe przenikanie wody, oleju lub wina do przyrządzanej potrawy. Dostępne w asortymencie naszego sklepu brytfanny przeznaczone są do kuchenek ceramicznych, elektrycznych i gazowych. Polecamy także modele do pieczenia na grillu, wraz z rusztami do kurczaka, szaszłyków i praktycznymi szpikulcami. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się również aluminiowe naczynia, których największym atutem jest niewielka waga.

Wielofunkcyjne i trwałe brytfanny

W praktycznej brytfannie można przygotować niemal wszystko, od potraw mięsnych, poprzez ryby, aż po warzywne zapiekanki. Carrefour oferuje solidne i funkcjonalne naczynia, w których można przyrządzić dania z ograniczoną ilością tłuszczu. Brytfanny to także doskonały wybór dla osób, które stawiają swoje pierwsze kulinarne kroki. Dzięki powłoce non-stick, ryzyko przypalenia potrawy jest dużo mniejsze, a grube dno pozwala na utrzymanie stałej temperatury dania. Polecamy pojemne brytfanny, wyposażone w szklaną, transparentną pokrywę, ułatwiającą kontrolę stanu przyrządzanego posiłku. Dostępne w ofercie sklepu Carrefour brytfanny to sposób na zdrowe i przyjemne gotowanie. Gwarantujemy wysoką jakość oraz duży wybór wytrzymałych i niezawodnych modeli.