Zasłony prysznicowe

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zasłony prysznicowe, parawany, kotary i osłony

Zasłony i kotary prysznicowe w ofercie Carrefour

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia każdej łazienki są zasłony prysznicowe. W zależności od potrzeb można również zastosować zasłony prysznicowe do wanny. Ich funkcja jest nie do przecenienia w każdej łazience. Kotary prysznicowe stanowią nie tylko praktyczną funkcję zabezpieczającą przed nadmiernym rozlewaniem wody na podłogę. Zasłonki pod prysznic posiadają również niezwykle istotną funkcję estetyczną. Dlatego też urządzając łazienkę warto zwrócić uwagę na ich estetyczne walory. Szeroki wybór zasłon prysznicowych w ofercie sklepu Carrefour.pl z pewnością pozwoli wybrać odpowiedni produkt do każdej łazienki.

Na co zwrócić uwagę wybierając zasłony prysznicowe?

Najpopularniejsze zasłony prysznicowe produkowane są z PCV lub tkaniny poliestrowej. Dostępne są również kotary prysznicowe tekstylne. Są one zwykle zdecydowanie lżejsze i wygodniejsze w użyciu. W zależności od rodzaju łazienki, należy wziąć pod uwagę sposób montowania zasłony prysznicowej. Mogą one być montowane na drążku teleskopowym, a także zawieszane na specjalnych uchwytach. Zasłony prysznicowe mają za zadanie chronić przed nadmiernym rozpryskiwaniem wody. Obecnie są one montowane zarówno dla pryszniców, jak i nad wannami. Zasłony prysznicowe do wanny stanowią ciekawą alternatywę dla ciężkich parawanów lub klasycznych kabin prysznicowych. Produkowane są zarówno w delikatnych klasycznych wzorach i wariantach kolorystycznych, jak również zdobione są różnymi nadrukami. Wybór jest przeogromny i tylko od wyobraźni i pomysłu na wystrój łazienki zależy, na którą zasłonę Państwo się zdecydujecie.

Pielęgnacja zasłon prysznicowych

Nie można zapominać o warunkach, w jakich zasłony prysznicowe są wykorzystywane. Wysoka wilgotność może powodować rozwój pleśni i grzybów. Dlatego też warto suszyć zasłony pod prysznic regularnie, rozsuwając je na całą szerokość. Większość zasłon prysznicowych można prać w temperaturze 40-60°C. Zasłonki prysznicowe wykonane z PCV warto systematycznie przecierać gąbką w celu usunięcia zabrudzeń oraz resztek detergentów.

Najlepsze zasłony prysznicowe ze sklepu Carrefour.pl

Najciekawsze zasłony pod prysznic to niezwykle efektowne elementy wykończenia łazienki. Wystarczy bowiem zamontować nową zasłonę, a łazienka nabierze zupełnie nowego charakteru. Nasz sklep to najlepsze miejsce do zakupu wyjątkowych zasłon prysznicowych. Znajdziecie tu Państwo szeroki wybór klasycznych, delikatnych zasłon pod prysznic, jak również tych wykończonych ciekawymi i zabawnymi wzorami lub nadrukami. Zasłony prysznicowe z naszej oferty dostępne są w wyjątkowo korzystnych cenach, a ich wysoka jakość to pewność, że będą niezawodnie służyły przez długi czas. Zapraszamy do skorzystania z wyjątkowej oferty na zasłony prysznicowe. Jesteśmy pewni, że proponowane produkty spełnią wszystkie Państwa oczekiwania.