Budziki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Budziki elektroniczne

Bądź zawsze na czas – najlepsze budziki

Twoje dziecko notorycznie zasypia do szkoły? Czas zainwestować w budzik! Nowoczesne budziki elektroniczne to doskonałe rozwiązanie, żebyście więcej nie spóźniali się na lekcje. Oryginalny design z pewnością przypadnie do gustu maluchom. To z myślą o nich prezentujemy budziki dziecięce w żywych kolorach, które rozjaśnią wnętrze sypialni Twojej pociechy.

Dzieci uwielbiają kolorowe gadżety, które wprowadzają je w świat dorosłych – z pewnością ucieszą się, gdy pokażesz im te radosne radiobudziki. Z dumą ustawią je na stoliczku nocnym obok łóżka i każdego ranka będą budzić się na czas.

Elektroniczny mechanizm w zegarkach

Jako rodzic możesz być pewien, że sklep Carrefour oferuje wyłącznie artykuły dla dzieci, które zniosą dziecięce traktowanie. Mechanizm zamknięty jest w szczelnej, wytrzymałej obudowie, tak więc nawet przy upadku nic mu się nie stanie. To szczególnie ważne, ponieważ nierzadko zdarza się, że radiobudziki lądują na podłodze – i to nie zawsze przypadkiem. Co istotne, budziki dla przedszkolaka są czytelne, tak że nawet małe dzieci mogą rozeznać się, która jest godzina. Duży wyświetlacz pokazuje odpowiedniej wielkości cyfry w standardowym formacie. Na ekranie nie wyświetlają się żadne zbędne informacje, dzięki czemu maluch może szybko nauczyć się odczytywania godzin na elektronicznym zegarku.

Budziki dziecięce – pomoc dla zmęczonych rodziców

Wychowywanie dzieci to wymagające zajęcie, które warto sobie choć trochę ułatwić. Budziki dla dzieci stanowią ogromne odciążenie dla rodzica. Od teraz nie musisz już codziennie zwlekać się z łóżka wczesnym rankiem, aby dobudzić swoją pociechę. Sam wiesz, że nawet te dodatkowe kilka minut snu robi ogromną różnicę i pozwala wypocząć choć odrobinę przed dniem wypełnionym pracą i zajęciami. Wypróbuj budziki do pokoju dziecięcego, a gwarantujemy, że nie pożałujesz swojej decyzji.

Zegary do dziecięcego pokoju

Nasz sklep to istna kopalnia, jeśli chodzi o gadżety typu budziki dla przedszkolaka. Dzieciaki kochają te kolorowe drobiazgi! Sprezentuj swojemu maluchowi budzik na urodziny albo pozwól mu samemu wybrać model, który najbardziej mu się podoba. Wtedy z pewnością będzie go chętnie używać. Proponujemy nie tylko tradycyjne budziki elektroniczne, ale również takie, na których widok Twoja pociecha zrobi wielkie oczy. Co powiecie na budzik z ukrytą kamerą? Taki gadżet to niezła gratka! Za budziki dziecięce nie przepłacisz – ten przydatny drobiazg jest bowiem w rozsądnej cenie. Rodzinny budżet potrafi przecież być bardzo napięty.

Sklep Carrefour proponuje rozwiązania idealne dla rodzin z dziećmi – wypróbuj je już dziś!