Żaluzje

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Żaluzje do okien

Żaluzje wewnętrzne w ofercie Carrefour

Zależy nam na tym, aby mieszkanie stało się prawdziwym azylem, miejscem bezpiecznym dla jego mieszkańców, ale również takim, które gwarantuje prywatność. Z jednej strony chcemy być otwarci na gości, ale z drugiej zależy nam na tym, aby zachować odpowiednią intymność, gdy tego potrzebujemy – dlatego montujemy żaluzje do salonu i innych pomieszczeń. Żaluzje wewnętrzne skutecznie zabezpieczają przed promieniami słonecznymi, dzięki czemu uchronimy się przed nadmiernym światłem wpadającym do mieszkania. To, co funkcjonalne, nie musi być jednocześnie nieestetyczne czy neutralne. Sklep Carrefour oferuje żaluzje wewnętrzne ozdobne, które doskonale dekorują przestrzeń. W naszym katalogu produktów znajdziesz różnorodne żaluzje materiałowe w dowolnej kolorystyce, jaką dostosowujesz do wyglądu swojego wnętrza. Mogą współgrać z kolorem ścian, ale również z nimi kontrastować, dzięki czemu pomieszczenie nabierze odważnego i ekstrawaganckiego wyglądu.

Dekoracyjne żaluzje okienne

W Carrefour znajdziesz eleganckie żaluzje plisowane, jakie z łatwością dostosujesz do wysokości swojego okna i własnego zapotrzebowania. Ich regulacja nie jest trudna, a mechanizm nie zacina się. Materiał, z którego powstają ekskluzywne żaluzje to najwyższej jakości tworzywa. Nie blakną pod wpływem słońca, nie niszczą się nawet wtedy, gdy spadnie na nie deszcz lub intensywnie je przesuwamy. Oferujemy żaluzje kuchenne, jakie docenią wszystkie panie domu. Sprawią, że Twoja kuchnia będzie wyglądać wyjątkowo, również od zewnątrz. Jasna kolorystyka rozświetli wnętrze, ale także optycznie je powiększy.

Jakie żaluzje wybrać?

Ekskluzywne żaluzje doskonale dekorują przestrzeń. Nadają jej eleganckiego wyglądu, dzięki czemu każde pomieszczenie będzie wyglądać wyjątkowo, również biuro czy urząd. Z łatwością dostosujesz ich wymiar do rozmiaru swojego okna, a szeroki wybór kolorystyczny pozwala wybrać wersję, która najlepiej dopełni charakter Twojego pomieszczenia. Jeśli zależy Ci najbardziej na izolacji od słońca, wybierz żaluzje wewnętrzne ozdobne w ciemnej kolorystyce – ta skutecznie powstrzyma promienie słoneczne przed przedostaniem się do wnętrza. Jeśli zależy Ci na optycznym powiększeniu pokoju, wybierz zasłony w jasnej kolorystyce. To uniwersalne rozwiązanie, które będzie współgrać z charakterem każdego pomieszczenia.

Idealne do każdego pomieszczenia

Eleganckie żaluzje nadają salonowi czy kuchni nowoczesny wygląd, ale także są funkcjonalne. Niekiedy borykamy się z problemem zwijających się firan czy zasłon, a te czasami mogą również pomniejszać optycznie pomieszczenie. Żaluzje są również bardziej praktyczne – łatwiej je regulować, a dzięki temu, że idealnie przylegają do okna, nie zabierają dodatkowej przestrzeni. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce, które możesz przeznaczyć na kolejne zdjęcia czy obrazy. W Carrefour znajdziesz produkty najwyższej jakości – żaluzje materiałowe do pokoju, kuchni czy pomieszczenia biurowego.