Zasłony i żaluzje

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zasłony i żaluzje

Zasłony i żaluzje do domu i mieszkania

Dla każdego z nas mieszkanie stanowi azyl – to miejsce, w którym powinniśmy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Z tego powodu kreujemy taką przestrzeń, która doskonale odda nasz charakter, ale również zapewni odpowiedni poziom ochrony – montujemy solidne zamki oraz żaluzje okienne, które zapewnią nam intymność oraz ochronę przed słońcem. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, ponieważ osłaniając się przed wzrokiem innych możemy czuć się znacznie swobodniej. Sklep Carrefour oferuje szeroki wybór osłon na okna, które sprawdzą się zarówno w kuchni, salonie, jak i pomieszczeniach biurowych.

Rolety rzymskie - funkcjonalne i bezpieczne rozwiązanie dla każdego okna

O atmosferze wnętrza decydują niekiedy mało oczywiste dodatki, takie jak dekoracyjne rolety rzymskie. W Carrefour znajdziesz różne kolory rolet, dzięki czemu z pewnością dopasujesz je do charakteru pomieszczenia. Odpowiednio dobrane rolety rzymskie doskonale ozdobią sypialnię, ale również salon, a przy tym spełnią praktyczną funkcję – osłonią przed słońcem. Sklep Carrefour przygotował dla Klientów niepowtarzalną ofertę – rolety okienne, jakie z łatwością dostosujesz do wymiaru swojego okna. Nawet najmłodsi domownicy mogą swobodnie je regulować.

Ozdoby okienne zwracające uwagę

To okna przykuwają uwagę przechodniów czy sąsiadów z bloku naprzeciwko - dlatego zależy nam, aby były czyste, ale również odpowiednio udekorowane. W święta montujemy okolicznościowe ozdoby, a wiosną i latem ustawiamy na parapecie kwiaty. Wszystko po to, aby pomieszczenie nabrało wyjątkowego charakteru, ale przy tym estetycznie się prezentowało. Ozdoby okienne to również dekoracyjne zasłony – w ofercie Carrefour znajdziesz zasłony w różnorodne motywy – od Marilyn Monroe po nadruk kolorowej gazety. To specjalnie zaprojektowane wzory, nowoczesne i dopracowane w każdym szczególe. Powstają na wysokiej jakości materiale gwarantującym solidność i trwałość – ich zasłanianie i odsłanianie nie niszczy struktury materiału, a nadruki nie blakną pod wpływem światła.

Rolety okienne - nie tylko do mieszkania

Rolety okienne sprawdzają się również w firmach. Stanowią stylowy dodatek do wnętrza, a wybierając odpowiedni poziom zaciemnienia możemy znacząco podnieść komfort pracy w biurze. Zasłaniając rolety, unikniesz promieni słonecznych padających na ekran monitora, a tym samym niepotrzebnego przyciemnienia ekranu.