Tablice do zapisywania ważnych spraw

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Tablice korkowe i magnetyczne

Tablice na notatki – korkowe i magnetyczne z oferty Carrefour

W każdym domu przydają się tablice na notatki. Można do nich przypinać listy na zakupy lub karteczki z ważnymi wydarzeniami (wizytą u lekarza, terminem sprawdzianu czy listą spraw, które musimy w najbliższym czasie załatwić). To funkcjonalne rozwiązanie, które sprawdza się w każdym mieszkaniu, kuchni czy pokoju dziecięcym. Najmłodsi mogą zapisywać daty klasówek, ale tablice korkowe mogą również służyć jako swego rodzaju pamiątka. Wiele osób lubi kolekcjonować ważne dla siebie zdjęcia – z najbliższymi czy fotografie z podróży – takie można zamieszczać na tablicach. Nie będziemy niszczyć ścian taśmą klejącą i unikniemy wbijania gwoździ. Tablice magnetyczne to jedna z propozycji, jakie oferuje sklep Carrefour. Taka tablica może służyć domownikom jako platforma do komunikacji – rodzice będą zostawiać wiadomości dla swoich dzieci.

Tablice biurowe to funkcjonalne rozwiązanie dla zapominalskich

Biurowe tablice informacyjne doskonale sprawują się w siedzibach firm. Tam zwykle chcemy mieć pod ręką karteczki z istotnymi sprawami – terminami spotkań czy kolejnością spraw do załatwienia. Doskonałym rozwiązaniem są tablice na pinezki. Pozwolą również uporządkować poszczególne informacje, dzięki czemu zachowamy większy porządek. Tablice magnetyczne wiszące mogą również służyć w takich miejscach za dekorację – zawieszane okolicznościowe zdjęcia czy pocztówki ozdobią przestrzeń, szczególnie tam, gdzie przyjmujemy ważnych klientów.

Zamiast tradycyjnych tablic – wybierz tablicę ścienną do pisania

Alternatywą są również tablice do pisania na ścianie. Nie wymagają posiadania pinezek ani magnesów, można na nich swobodnie notować markerem. To szczególnie użyteczne rozwiązanie dla firm, gdzie szkoleniowcy rozpisują najistotniejsze notatki dla swoich słuchaczy. Wiele szkół rezygnuje z tradycyjnych tablic do kredy na rzecz takich tablic ściennych. Takie rozwiązanie niweluje występowanie pyłu, a przy tym łatwo ściera się notatki, żeby zrobić miejsce na nowe. W ofercie mamy również tablicę podzieloną na trzy części – dni tygodnia, notatki i na przyczepianie magnesów.