Dekoracyjne lampiony na świece

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lampiony na świece

Dekoracyjne lampiony i latarnie na świece

Jedną z najlepszych ozdób do mieszkania są lampiony na świece. Oświetlają przestrzeń, tworząc niepowtarzalny klimat, ale również służą za unikatową dekorację. Można je postawić na regale czy parapecie, ale także zawiesić w dowolnym miejscu, gdzie będą ozbabiać przestrzeń. Jeśli zdecydujemy się na zapachowe świeczki, dodatkowo odświeżymy pokój, nadając mu przyjemną woń. Takie rozwiązanie z pewnością może zastąpić odświeżacze powietrza. Lampiony dekoracyjne do salonu świetnie prezentują się w nowoczesnych wnętrzach – mogą stanowić główną ozdobę, a wieczorami stworzyć atmosferę spokoju i relaksu – odpoczynek przy zapalonych świecach z pewnością należy do jednych z najlepszych.

Stwórz wyjątkową atmosferę z lampionami na świeczki od Carrefour

W ogrodzie, mieszkaniu czy na balkonie pięknie prezentują się latarnie ozdobne. Sklep Carrefour oferuje różnorodne produkty, które świetnie zdobią przestrzeń. Latarnie na świece o geometrycznym, oryginalnym kształcie z metalowymi elementami czy cały z niego wykonany. Każdy z nich powstał z wytrzymałych, trwałych materiałów odpornych na ciepło – nie spalą się ani nie rozpuszczą pod wpływem ognia, dzięki czemy można z powodzeniem zapalać świeczki. Latarnie do salonu z naszej oferty to wyjątkowo dekoracyjne elementy wyposażenia wnętrza, nie tylko mieszkania, ale również restauracji czy kawiarni, gdzie zależy nam na stworzeniu wyjątkowej atmosfery.

Lampiony ozdobne do pokoju – dekoracyjne i funkcjonalne

Lampiony nie tylko tworzą relaksującą i romantyczną atmosferę, ale również są praktyczne. Oświetlają przestrzeń. Nie musimy zapalać wieczornej lampki, światło świec może ją zastąpić, a przy tym nie będzie obciążać wzroku. Równie dobrze sprawują się na zewnątrz – lampiony ogrodowe można zawiesić na werandzie czy altanie, ale również ustawić na trawniku. Są stabilne, odporne na czynniki atmosferyczne, mogą również zastąpić sztuczne oświetlenie zewnętrzne. Sprawią, że Twój ogród nabierze wyjątkowego wyglądu i z pewnością wyróżni się spośród innych swoim oryginalnym, niebanalnym charakterem.