Świece

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Świeczki zapachowe

Świece zapachowe i ozdobne do domu

Każdy z nas lubi, po całym dniu w pracy i życiu w pośpiechu, zrelaksować się w domowym zaciszu w przyjemnej i spokojnej atmosferze. W wielu mieszkaniach pojawiają się świeczki ozdobne – gdy zapalimy je wieczorem, wytwarzają wyjątkowy, romantyczny klimat. Można nimi również ozdobić stół, gdy przyjmujemy gości lub spożywamy kolację we dwoje. Sklep Carrefour oferuje świece ozdobne zapachowe, które wydzielają przyjemną, delikatną woń, dzięki czemu nie trzeba inwestować w odświeżacze powietrza. Ich zapach nie jest zbyt intensywny, dzięki czemu nie uczula ani nie powoduje duszności. Dodatkowo duże świece ozdobne ładnie prezentują się w każdym pomieszczeniu.

Dekoracyjne i stwarzające atmosferę wypoczynku

Sklep Carrefour oferuje świece dekoracyjne do salonu o kwiatowym zapachu w szklanej obudowie. Mają długą żywotność, a ogień pali się równomiernie. Ich zaletą jest to, że wosk nie spływa, całość zbiera się w środku, dzięki czemu unikniemy problemu zniszczenia powierzchni stołu czy regału. Świeczki do salonu z pokrywką to praktyczne rozwiązanie – ta po zapaleniu może służyć jako podstawka – ciepło nie będzie bezpośrednio oddziaływać na blat. Ze względu na dekoracyjny wygląd świeczki ozdobne na prezent są doskonałą formą upominku na wszelkie okazje, szczególnie jeśli wiemy, że druga osoba ceni sobie luksus i przyjemną atmosferę w mieszkaniu.

Odpowiednie świece do salonu, sypialni, łazienki oraz innych miejsc

W ofercie produktowej Carrefour znajdują się również duże świece do lampionów ogrodowych czy domowych. Te doskonale prezentują się na powietrzu, również na werandzie czy balkonie, gdzie tworzą niepowtarzalny klimat, a dodatkowo oświetlają przestrzeń. To funkcjonalne rozwiązanie, szczególnie gdy nie mamy oświetlenia zewnętrznego. Ręcznie wykonana świeca z kamienia to unikatowa dekoracja. To wyrób rzemieślniczy, co sprawia, że każda sztuka jest wyjątkowa – nie ma dwóch takich samych. Każdy, kto ceni sobie ozdobne elementy do pomieszczenia, powinien zainwestować w świeczki do salonu – te zapachowe sprawią, że odświeżymy pokój, ale także stworzymy doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu.