Zapalarki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Zapalarki do świec

Wybierz zapalarki do gazu z oferty Carrefour

Każdy, kto posiada kuchenkę gazową, boryka się z tym samym problemem – jak zapalić gaz, żeby jednocześnie się nie poparzyć. Używając zapałek czy standardowej zapalniczki, można przypadkiem zrobić sobie krzywdę, szczególnie jeśli towarzyszy temu pośpiech. W kuchni świetnie sprawdzają się zapalarki do gazu – mają dłuższy uchwyt, co zapobiega poparzeniu. Takie zapalniczki są znacznie wygodniejsze, szczególnie jeśli chcemy dotrzeć do mniej dostępnych miejsc, jak świeca w zniczach czy lampionach. Zapalarki wysuwane możesz dowolnie dostosować do swoich potrzeb. Tam, gdzie trzeba dalej sięgnąć, wystarczy ją bardziej wysunąć. Palący się ogień będzie oddalony od naszych rąk, dzięki czemu nie zrobimy sobie krzywdy.

Praktyczne i funkcjonalne zapalarki na gaz

Zapalarki na gaz wymagają uzupełniania gazem płynnym. Sklep Carrefour oferuje wydajny gaz, który długo nam posłuży i można go stosować do każdej zapalniczki. Nie musisz inwestować w kilka, wystarczy jedna, którą będziesz uzupełniać. Zapalarki na gaz są praktyczne – nie trzeba ich wymieniać. Takie rozwiązanie jest funkcjonalne nie tylko w każdej kuchni, gdzie chcemy rozpalić palnik czy piekarnik, ale również na cmentarzu. Wiemy, jak trudno jest sięgnąć do świeczki – zapalarki do świec można wyregulować w taki sposób, że zyskają większą długość i sięgną w trudno dostępne miejsca.

Zapalarki do świec - bezpieczniejsze i wygodniejsze w użytkowaniu rozwiązanie

Zapalarki do świeczek można również użytkować w innych sytuacjach. Wszędzie tam, gdzie chcemy rozpalić ognisko czy grilla i próbujemy dosięgnąć do rozpałki znajdującej się pod węglem. Świetnie sprawują się przy rozpalaniu kominka – unikniemy poparzenia, zwłaszcza, jeśli zapalniczki są wysuwane. Ich zaletą jest to, że są wydajne i dopasowują się do ręki – wygodny uchwyt sprawia, że łatwiej je użytkować niezależnie od sytuacji, w jakiej się znajdujemy. Produkt jest również tani – oferujemy korzystne ceny za praktyczne rozwiązania. To funkcjonalny element wyposażenia każdej kuchni, ale również ogrodu, w którym chcemy rozpalić grilla czy ognisko. Zapalarki gazowe są także bezpieczniejsze dla młodszych użytkowników – ogień znajduje się dalej od palców.