Świece i świeczniki

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Świece i świeczniki

Świece, świeczki i świeczniki dla Twojego domu

Palące się wieczorami świeczki stwarzają niepowtarzalny, romantyczny klimat. Wiele osób lubi również brać kąpiele przy świecach – to dodatkowo relaksuje i skutecznie uspokaja. Dodatkowo świece dekoracyjne zdobią pomieszczenie, szczególnie jeśli ich kolor współgra z resztą wyposażenia wnętrza. Jeśli lubimy tworzyć wyjątkową atmosferę, warto posiadać również świeczniki. Sklep Carrefour oferuje wyjątkowo dekoracyjne rozwiązania – świeczniki z odlewu z masy betonowej, na których można ustawić podłużne świece ozdobne lub wiszące, szklane lampiony. Takie świetnie wyglądają na werandzie czy balkonie, ale również w ogrodzie.

Świeczki dekoracyjne – doskonała ozdoba Twojego mieszkania

W każdym mieszkaniu czy na restauracyjnym stoliku pięknie prezentują się świece ozdobne, szczególnie jeśli spożywamy romantyczną kolację we dwoje, ale nie tylko. Zapalając je, tworzymy klimat, przy którym łatwiej się zrelaksować, szczególnie jeśli w tle słychać muzykę. Sklep Carrefour oferuje akcesoria do świeczek, które wpasują się w charakter pomieszczenia – vintage, nowoczesne mieszkania utrzymane w minimalistycznej stylistyce czy do eleganckiej restauracji. Świeczniki są również przydatne – zapobiegają wylewaniu się wosku na regał czy stół, dzięki czemu ochronimy powierzchnię przed zniszczeniem, ale również nieestetycznym wyglądem.

Świeczniki to element dekoracyjny odpowiedni dla każdego wnętrza

W ofercie produktowej Carrefour znajdziesz akcesoria do świeczników, które zachwycają niepowtarzalnym wyglądem. Świeczniki ścienne świetnie się prezentują, a przy tym nie zajmują niepotrzebnie miejsca na stole czy regale. W ten sposób osiągniesz zamierzony efekt, ale jednocześnie zaoszczędzisz przestrzeń. U nas znajdziesz również lampiony na łańcuszku, które można zawiesić w dowolnym miejscu - tzw. latarnie doskonale sprawdzające się w każdym ogrodzie. Takie są również funkcjonalne. Gdy nadchodzi wieczór i nie mamy zewnętrznego oświetlenia, dobrze jest doświeświetlić przestrzeń przy użyciu świeczek. To również świetna dekoracja, która sprawi, że Twój ogród nabierze wyjątkowego charakteru.