Stopery do drzwi

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Stopery i odbojniki do drzwi

Każdy z nas lubi praktyczne rozwiązania – takie, które podnoszą komfort życia. Z tego względu decydujemy się na te elementy wyposażenia wnętrza, które są wyjątkowo użyteczne, ale nie bez znaczenia jest dla nas również wystrój. Zależy nam na tym, aby mieszkanie wyglądało jednocześnie estetycznie i żebyśmy dobrze się w nim czuli. Sklep Carrefour oferuje wyjątkowo przemyślane rozwiązania w zakresie urządzania domu – stopery do drzwi sprawdzają się w wielu mieszkaniach, gdzie pojawia się problem z przeciągami. Odbojniki drzwi pomagają skutecznie zapobiec ich samodzielnemu zamykaniu się.

Odbojnik do drzwi wewnętrzny – praktyczne i ozdobne elementy wyposażenia

Stopery gumowe do drzwi są funkcjonalne – sprawiają, że te przestaną trzaskać nawet wtedy, gdy wieje silny wiatr i mamy otwarte okna po obu stronach mieszkania. Doskonale sprawują się również wtedy, gdy drzwi już się wysłużyły i często przymykają. Odbojniki mogą być równocześnie dekoracyjne. Carrefour oferuje stopery w stylu vintage z motywem zwierzęcym lub kolorowe, idealnie komponujące się w dziecięcym pokoju. W tym pomieszczeniu świetnie wyglądają również stopery do drzwi materiałowe – pluszowe jeże z pewnością ucieszą najmłodszych mieszkańców.

Odbojniki okienne – funkcjonalny przedmiot na Twoim parapecie

Równie funkcjonalne są stopery do okien – te blokują je przed zamykaniem, co jest szczególnie praktyczne wtedy, gdy wieje silny wiatr. W ofercie produktowej Carrefour znajdują się ozdobne odbojniki do okien, które nie wymagają montażu. Wystarczy ustawić je w dowolnym miejscu, dzięki czemu samodzielnie będziesz kontrolować rozwarcie. Stopery sprawdzają się również w siedzibach różnych firm, szczególnie, że trzaskające okna często rozpraszają i powodują, że nie możemy skupić się na pracy. Odbojniki okienne nie są niezbędnym elementem wyposażenia pomieszczenia, ale znacznie zwiększają komfort przebywania w nim. Zapobiegniemy hałasowi, ale również strącaniu doniczek z kwiatami, które są ustawione na parapecie – otwierające się z siłą okna mogą potłuc przedmioty, które stoją bezpośrednio przy nich.