Ramki na zdjęcia

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Ramki do zdjęć

Wielu z nas lubi kolekcjonować pamiątki przypominające o minionych wydarzeniach czy zawartych przyjaźniach. Jedną z takich są zdjęcia – ramki ozdobne na zdjęcia doskonale sprawują się, gdy chcemy wyeksponować fotografię, ale również w prosty i niedrogi sposób udekorować pomieszczenie. Eleganckie wykończenia poszczególnych produktów będą zwracać uwagę, a równocześnie staną się świetnym elementem wyposażenia wnętrza. Nadadzą mu wyjątkowy charakter, a niekiedy będą stanowić główną ozdobę pomieszczenia. W wielu miejscach sprawdzą się ramki do zdjęć drewniane – takie wpiszą się w stylistykę retro czy vintage.

Ramki do zdjęć do powieszenia na ścianie

Doskonałym elementem dekoracyjnym będą również ramki na zdjęcia na ścianę – sprawią, że ta nabierze indywidualnego charakteru. Można samodzielnie ją spersonalizować, a sklep Carrefour to ułatwia, oferując ramki ścienne do zdjęć dla wszystkich, którzy doceniają styl i elegancję. Multiramy na zdjęcia na ścianę umożliwiają stworzenie całej kolekcji fotografii – w ten sposób można wykreować indywidualny kolaż, który nada pokojowi odpowiedni wygląd. Doskonale sprawują się różnego rodzaju ramki ozdobne na ścianę – ich stylistykę można dopasować do kolorystyki wnętrza, dzięki temu wszystko będzie spójne.

Ramki stojące na zdjęcia

Na każdym biurku sprawdzą się również ramki stojące na zdjęcia – są stabilne, dzięki czemu nie przewracają się. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa gwarantują trwałość. Świetnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami, ale również tymi zachowanymi w klasycznym stylu. Udekorują każde biurko, również w biurze, gdzie wielu z nas lubi stawiać rodzinne fotografie. Dekoracyjne ramki na zdjęcia pozwalają na przechowywanie najważniejszych dla nas fotografii, a jednocześnie je uwidaczniają. Jeśli nasze pomieszczenie jest zachowane w surowym stylu, warto je przyozdobić – ramki do zdjęć na ścianę spersonalizują przestrzeń, dzięki czemu nabierze właściwego charakteru i stanie się piękniejszą.