Serwety na stół

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Serwetki ozdobne na stół

Stół jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej jadalni czy kuchni – przy nim spożywamy posiłki i nierzadko siadamy z gośćmi przy kawie i cieście. Organizując różne wydarzenia rodzinne, zwracamy uwagę na jego odpowiednie przystrojenie, które będzie pasować do okoliczności – w tym celu wybieramy serwety ozdobne – takie, które wpasują się w charakter wydarzenia. Inne pojawią się z okazji Bożego Narodzenia, inne przy niedzielnym obiedzie. Warto mieć różne ozdobne serwetki na stół, które będą stanowiły główny element dekoracji pomieszczenia. Sklep Carrefour oferuje serwetki papierowe oraz materiałowe o różnym kształcie i w różnych wzorach.

Serwetki dekoracyjne na stół

Poza obrusem, warto również zaopatrzyć się w serwetki dekoracyjne, które dopełnią wygląd i wpiszą się w charakter wydarzenia – mogą to być lniane serwety z koronką lub eleganckie serwety na stół nowoczesne – doskonale podkreślające wystrój wnętrza. Pełnią również funkcjonalną rolę – mogą być podkładką pod talerz, a jednocześnie zdobią pomieszczenie, dzięki czemu serwetki materiałowe dodają uroku. Również restauracjom, które mają zachwycać swoją elegancją. Organizując rodzinne wydarzenia, warto zaopatrzyć się w serwetki materiałowe świąteczne, które świetnie będą wyglądać na bożonarodzeniowym stole czy podczas przyjmowania Kolędy.

Kolorowe serwetki

Przy mniej oficjalnych sytuacjach doskonale sprawdzą się serwetki składane kolorowe, z których można tworzyć dowolne kształty. To gratka dla kreatywnych organizatorów uroczystości, którzy lubią pobawić się amatorsko sztuką origami. Również każda restauracja i kawiarnia powinna być wyposażona w eleganckie serwetki, na których będą znajdować się sztućce, ale które będą także mogły służyć wycieraniu – doskonale sprawdzą się standardowe rozwiązania lub serwetki do decoupage, które można swobodnie przerabiać wedle własnego uznania. W ofercie znajdują się również serwetki z nadrukiem, które oddadzą charakter wydarzenia oraz jego organizatorów.