Serwety na stół

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Serwetki ozdobne na stół

Serwetki DUNI Czerwona 40 cm

Serwetki DUNI Czerwona 40 cm Serwetki DUNI Czerwona 40 cm

Normalna cena: 9,99 zł

Special Price 7,69 zł

Serwetki DUNI Żółty 40 cm

Serwetki DUNI Żółty 40 cm Serwetki DUNI Żółty 40 cm

Normalna cena: 9,99 zł

Special Price 7,69 zł

Stół jest bardzo ważnym elementem wyposażenia każdej jadalni czy kuchni – przy nim spożywamy posiłki i nierzadko siadamy z gośćmi przy kawie i cieście. Organizując różne wydarzenia rodzinne, zwracamy uwagę na jego odpowiednie przystrojenie, które będzie pasować do okoliczności – w tym celu wybieramy serwety ozdobne – takie, które wpasują się w charakter wydarzenia. Inne pojawią się z okazji Bożego Narodzenia, inne przy niedzielnym obiedzie. Warto mieć różne ozdobne serwetki na stół, które będą stanowiły główny element dekoracji pomieszczenia. Sklep Carrefour oferuje serwetki papierowe oraz materiałowe o różnym kształcie i w różnych wzorach.

Serwetki dekoracyjne na stół

Poza obrusem, warto również zaopatrzyć się w serwetki dekoracyjne, które dopełnią wygląd i wpiszą się w charakter wydarzenia – mogą to być lniane serwety z koronką lub eleganckie serwety na stół nowoczesne – doskonale podkreślające wystrój wnętrza. Pełnią również funkcjonalną rolę – mogą być podkładką pod talerz, a jednocześnie zdobią pomieszczenie, dzięki czemu serwetki materiałowe dodają uroku. Również restauracjom, które mają zachwycać swoją elegancją. Organizując rodzinne wydarzenia, warto zaopatrzyć się w serwetki materiałowe świąteczne, które świetnie będą wyglądać na bożonarodzeniowym stole czy podczas przyjmowania Kolędy.

Kolorowe serwetki

Przy mniej oficjalnych sytuacjach doskonale sprawdzą się serwetki składane kolorowe, z których można tworzyć dowolne kształty. To gratka dla kreatywnych organizatorów uroczystości, którzy lubią pobawić się amatorsko sztuką origami. Również każda restauracja i kawiarnia powinna być wyposażona w eleganckie serwetki, na których będą znajdować się sztućce, ale które będą także mogły służyć wycieraniu – doskonale sprawdzą się standardowe rozwiązania lub serwetki do decoupage, które można swobodnie przerabiać wedle własnego uznania. W ofercie znajdują się również serwetki z nadrukiem, które oddadzą charakter wydarzenia oraz jego organizatorów.