Pokrowce na materac

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pokrowce i ochraniacze na materac

Z racji tego, że z łóżka korzystamy codziennie i spędzamy w nim wiele godzin, jest to ten rodzaj mebla, który najszybciej się zużywa. Materac ściera się, niekiedy także pruje, dlatego warto zadbać o jego dodatkową ochronę, aby mógł nam dłużej służyć. Pokrowce materacowe spełnią tę funkcję. Są wodoodporne i antybakteryjne, dzięki czemu zapewniają odpowiedni poziom higieny. Posiadają oddychającą membranę poliuretanową, a wierzch pokryty jest materiałem frotte – przyjemnym w dotyku. Ochraniacze na materace to doskonała propozycja do każdej sypialni, szczególnie jeśli nasze prześcieradła zsuwają się z łóżka lub zawijają. To dodatkowa ochrona materaca, która pozwoli zachować go w dobrej kondycji.

Ochraniacz na materac

Pokrowce z gumką na materace to praktyczny element wyposażenia sypialni czy pokoi hotelowych. Zapobiegają zwijaniu się, dzięki czemu idealnie przylegają do powierzchni, gwarantując komfortowy sen. To delikatny dla skóry produkt, który nie powoduje odparzeń – można spać bezpośrednio na nim, bez zakładania prześcieradła. Sklep Carrefour oferuje Pokrowce na materace w różnych wymiarach – w ten sposób dostosujesz je do wielkości swojego łóżka, ale proponujemy również pokrowce na materace na wymiar dla tych, którzy posiadają niestandardowe kanapy czy tapczany.

Pokrowce ochronne na materace

Pokrowce ochronne na materace są bardzo przydatne, szczególnie w miejscach, gdzie z łóżka korzysta wiele osób – w hotelach, szpitalach czy schroniskach. To dodatkowa ochrona zarówno przed zniszczeniem, jak i zabezpieczenie gwarantujące większą higienę. Można również uniknąć częstej wymiany materaca, wystarczy kupić nowy pokrowiec, który jest znacznie tańszy, a przy tym funkcjonalny i zapobiegnie rozwojowi bakterii. Nasze ochraniacze na materace powstają z wysokiej jakości materiałów zapewniających komfort snu oraz posiadają odpowiednie certyfikaty dopuszczające je do obiegu. To gwarancja wygody, ale również bezpieczeństwa i właściwej higieny snu.