Pokrowce na fotele

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pokrowce na fotele

Centralnym punktem każdego pomieszczenia są meble, dlatego zwykle decydujemy się w nie inwestować – najczęściej są to niemałe koszty. Wybieramy takie, które najbardziej odpowiadają naszym gustom i stylistyce, w jakiej chcemy utrzymać mieszkanie. Jednak równie dobrym rozwiązaniem będzie standardowy i niedrogi wypoczynek, który przyobleczemy w dekoracyjne pokrowce na fotele pokojowe. Sklep Carrefour oferuje szeroki wybór produktów, różnorodne wzory (geometryczne kształty, jednolite kolorystycznie pokrowce na fotele domowe) czy kwiatowe motywy – to doskonały wybór szczególnie dla tych, którzy lubią zmiany – można je wymieniać w dowolnym momencie, tym samym nadając pomieszczeniu inny charakter.

Pokrowce dekoracyjne

Pokrowce ochronne na fotele pełnią praktyczną funkcję. Przede wszystkim zabezpieczają tapicerkę przed zniszczeniem. To duże udogodnienie w mieszkaniach, w których znajdują się zwierzęta – te często lubią drapać meble i zostawiać na nich sierść. Dodatkowo pokrowce na fotele meblowe są dekoracyjnym elementem wyposażenia wnętrza. Odporne na wyblaknięcie, ścieranie i zabrudzenia mogą długo służyć. Materiał, z których zostały wykonane to wysokiej jakości bawełna z poliestrem gwarantujące wygodę siedzenia. Doskonale przylegają do powierzchni, nie zsuwają się ani nie rolują pod ciałem i są przyjemne w dotyku.

Pokrowce na fotele do salonu

Pokrowce na fotele do salonu to doskonała propozycja do każdego mieszkania, ale nie tylko. Świetnie sprawują się również w takich miejscach jak poczekalnia u dentysty czy w prywatnej klinice. Ich zaletą jest łatwe czyszczenie – z powodzeniem można wrzucić je do pralki, bez konieczności profesjonalnego czyszczenia tapicerki. To duże udogodnienie, szczególnie w domach, w których mieszkają dzieci, jakim zdarza się rozlewać napoje czy upuszczać jedzenie na meble. Pokrowce elastyczne dla fotele można dopasować do kształtu siedzenia modelu Barkaby. Wielość motywów i wzorów pozwala wybrać ten, który najpełniej odda charakter wnętrza.