Pokrowce na meble

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Pokrowce na meble

Meble stanowią najważniejszy element wyposażenia każdego pomieszczenia. Nie tylko dlatego, że są funkcjonalne, ale również z tego powodu, że skutecznie zdobią przestrzeń. Dekoracyjne tapicerki kanap czy foteli nierzadko nadają wnętrzu odpowiedni klimat. Wielu z nas inwestuje w drogie meble, a te wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Mając w domu dzieci, powinniśmy szczególną uwagę zwrócić na ich zabezpieczenie. Pokrowce ochronne na meble zapobiegną zniszczeniu drewna czy tapicerki, ale mogą również pełnić rolę głównej dekoracji. W dowolnej chwili możesz je wymieniać, dzięki czemu odświeżysz wygląd swojego pomieszczenia. To tani i prosty sposób udekorowania przestrzeni.

Pokrowce meblowe – funkcjonalne i dekoracyjne

Pokrowce na meble do salonu są przede wszystkim praktyczne. Ochraniają fotele, kanapy i krzesła przed zniszczeniem, szczególnie tam, gdzie grozi im zalanie, zadrapania czy przetarcia. Dodatkowo stanowią również świetną dekorację – sklep Carrefour oferuje tutaj bogaty wybór wzorów i motywów, które z łatwością dostosujesz do wyglądu swojego pokoju – ozdobne kwiaty, kropki czy jednolita kolorystyka sukienek na krzesła. Pokrowce na meble domowe stanowią również zamszowe czy materiałowe narzuty na kanapy, łatwe w czyszczeniu i odporne na zabrudzenia. W ofercie znajdują się także ochraniacze na materac. To dodatkowe zabezpieczenie, jakie zwiększa jego żywotność. Jest szczególnie funkcjonalne tam, gdzie żyją zwierzęta, zwłaszcza koty, które lubią drapać pazurami po meblach i łóżkach.

Jak tanio ozdobić meble?

Pokrowce elastyczne na meble można z łatwością dostosować do wymiaru swojej kanapy. Dużą narzutą okryjesz całą sofę, a materiał, z którego została wykonana, chroni również przed zwierzętami – nie brudzi się od sierści. Pokrowce na meble wypoczynkowe mogą stanowić główną dekorację. Nie musisz inwestować dużych pieniędzy w kanapy i fotele. Wystarczą proste rozwiązania, które po swojemu „podrasujesz” za pomocą narzut kupionych w Carrefour. Często je wymieniając, za każdym razem nadasz swojemu wnętrzu taki wygląd, o jakim w danej chwili marzysz. Nie musisz inwestować pieniędzy w remont, wystarczy odświeżyć wnętrze przy użyciu prostych sposobów.