Lusterka do postawienia na blacie

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lusterka do postawienia na blacie

Lusterko LED GOTIE GMR-319S

Lusterko LED GOTIE GMR-319S Lusterko LED GOTIE GMR-319S

Normalna cena: 69,00 zł

Special Price 49,00 zł

Lusterka kosmetyczne stojące

Każdy, kto robi makijaż czy się goli, docenia wynalazek, jakim są lusterka kosmetyczne czy te większe, wieszane na ścianach. Można w nich dostrzec szczegóły, a także zachować precyzję swoich ruchów – maszynki do golenia czy kredki do oczu. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować się do wyjścia z domu. Sklep Carrefour oferuje lusterka na stopce, które doskonale sprawdzają się w każdej łazience. Nie trzeba ich trzymać w ręce, wystarczy postawić w dowolnym miejscu, aby móc przejrzeć się w odbiciu. Lusterka do postawienia świetnie sprawują się również w salonach kosmetycznych, gdzie klientki chcą na bieżąco widzieć efekty pracy specjalistek, ale również sprawdzają się w innych okolicznościach, np. w miejscu pracy. Postanowione na biurku daje nam możliwość stałego zerkania, dzięki czemu możemy sprawdzić, czy makijaż dobrze trzyma się na twarzy.

Funkcjonalne i ozdobne lusterka kosmetyczne

Funkcjonalny element wyposażenia może być również dekoracyjny – lusterka ozdobne mogą stać na widocznej półce, w ten sposób zawsze będą pod ręką, a jednocześnie sprawią, że pomieszczenie będzie ładnie wyglądać. Lusterka na stolik doskonale sprawdzają się również w salonach fryzjerskich, gdzie klienci chcą widzieć etapy robienia fryzury. Lusterka kosmetyczne podświetlane świetnie sprawują się nie tylko w salonach urody, ale również w domu. Dzięki funkcji dziesięciokrotnego powiększania dają możliwość przyjrzenia się z bliska szczegółom, co jest dużym ułatwieniem dla dalekowidzów. Dwustronne obracane lusterko pozwala wybrać dogodną dla siebie pozycję, która ułatwi widok. Do wyboru są dwie opcje: neutralna oraz powiększająca dla tych, którzy chcą dostrzec najmniejsze elementy twarzy. Możliwość podświetlania (żarówką LED) pozwala zauważyć szczegóły. Ten produkt sprawdza się również w zaciemnionych pomieszczeniach, zwłaszcza gdy nie mamy możliwości jego doświetlenia.

Lusterka do makijażu i nie tylko

Lusterka do makijażu bardzo ułatwiają jego wykonywanie. Można skupić się na poszczególnych elementach: oczach, ustach czy brwiach, bez przybierania niedogodnej pozycji. To również doskonałe rozwiązanie sprawdzające się w podróży. Łatwość przenoszenia lusterka do postawienia to zaleta, jaką odznacza się ten produkt, szczególnie tam, gdzie nie mamy dostępu do dużego lustra – w pracy, w pociągu czy na kempingu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia oglądanie się z tyłu – za pomocą lustra przymocowanego do ściany i podręcznego lusterka jesteśmy w stanie zobaczyć siebie również od tyłu – takie rozwiązanie stosują również fryzjerzy, którzy chcą pokazać klientowi efekty swojej pracy.

Zabiegi pielęgnacyjne stają się łatwiejsze

Lusterka do makijażu powinny znaleźć się w każdej domowej toaletce. Przede wszystkim dlatego, że można ustawić je w wygodnej dla siebie pozycji, a także skorzystać z funkcji powiększenia, którą posiada większość produktów z tej kategorii. To idealna propozycja dla kobiet, ale również mężczyzn chcących zachować precyzję golenia. To ułatwi Ci osiągnięcie pożądanego efektu zabiegów pielęgnacyjnych, a to wszystko w komfortowych, domowych warunkach.