Lusterka do postawienia na blacie

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Lusterka kosmetyczne do postawienia

Lusterka kosmetyczne stojące

Każdy, kto robi makijaż czy się goli, docenia wynalazek, jakim są lusterka kosmetyczne czy te większe, wieszane na ścianach. Można w nich dostrzec szczegóły, a także zachować precyzję swoich ruchów – maszynki do golenia czy kredki do oczu. W ten sposób jesteśmy w stanie odpowiednio przygotować się do wyjścia z domu. Sklep Carrefour oferuje lusterka na stopce, które doskonale sprawdzają się w każdej łazience. Nie trzeba ich trzymać w ręce, wystarczy postawić w dowolnym miejscu, aby móc przejrzeć się w odbiciu. Lusterka do postawienia świetnie sprawują się również w salonach kosmetycznych, gdzie klientki chcą na bieżąco widzieć efekty pracy specjalistek, ale również sprawdzają się w innych okolicznościach, np. w miejscu pracy. Postanowione na biurku daje nam możliwość stałego zerkania, dzięki czemu możemy sprawdzić, czy makijaż dobrze trzyma się na twarzy.

Funkcjonalne i ozdobne lusterka kosmetyczne

Funkcjonalny element wyposażenia może być również dekoracyjny – lusterka ozdobne mogą stać na widocznej półce, w ten sposób zawsze będą pod ręką, a jednocześnie sprawią, że pomieszczenie będzie ładnie wyglądać. Lusterka na stolik doskonale sprawdzają się również w salonach fryzjerskich, gdzie klienci chcą widzieć etapy robienia fryzury. Lusterka kosmetyczne podświetlane świetnie sprawują się nie tylko w salonach urody, ale również w domu. Dzięki funkcji dziesięciokrotnego powiększania dają możliwość przyjrzenia się z bliska szczegółom, co jest dużym ułatwieniem dla dalekowidzów. Dwustronne obracane lusterko pozwala wybrać dogodną dla siebie pozycję, która ułatwi widok. Do wyboru są dwie opcje: neutralna oraz powiększająca dla tych, którzy chcą dostrzec najmniejsze elementy twarzy. Możliwość podświetlania (żarówką LED) pozwala zauważyć szczegóły. Ten produkt sprawdza się również w zaciemnionych pomieszczeniach, zwłaszcza gdy nie mamy możliwości jego doświetlenia.

Lusterka do makijażu i nie tylko

Lusterka do makijażu bardzo ułatwiają jego wykonywanie. Można skupić się na poszczególnych elementach: oczach, ustach czy brwiach, bez przybierania niedogodnej pozycji. To również doskonałe rozwiązanie sprawdzające się w podróży. Łatwość przenoszenia lusterka do postawienia to zaleta, jaką odznacza się ten produkt, szczególnie tam, gdzie nie mamy dostępu do dużego lustra – w pracy, w pociągu czy na kempingu. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia oglądanie się z tyłu – za pomocą lustra przymocowanego do ściany i podręcznego lusterka jesteśmy w stanie zobaczyć siebie również od tyłu – takie rozwiązanie stosują również fryzjerzy, którzy chcą pokazać klientowi efekty swojej pracy.

Zabiegi pielęgnacyjne stają się łatwiejsze

Lusterka do makijażu powinny znaleźć się w każdej domowej toaletce. Przede wszystkim dlatego, że można ustawić je w wygodnej dla siebie pozycji, a także skorzystać z funkcji powiększenia, którą posiada większość produktów z tej kategorii. To idealna propozycja dla kobiet, ale również mężczyzn chcących zachować precyzję golenia. To ułatwi Ci osiągnięcie pożądanego efektu zabiegów pielęgnacyjnych, a to wszystko w komfortowych, domowych warunkach.