Kosze

Dom i ogród

UKRYJ FILTRY POKAŻ FILTRY
Marka
Płeć
Rozmiar
Cena
Od do
Nieprawidłowy przedział cenowy

Koszyczki dekoracyjne

Urządzając mieszkanie, szukamy przede wszystkim funkcjonalnych rozwiązań – pojemnych szaf, które pomieszczą wiele przedmiotów i umożliwią zachowanie porządku, ale równie użyteczne są pojemniki do przechowywania drobiazgów. Można w nich trzymać ładowarki czy kable, ale także zalegające dokumenty lub prasę. W łazienkach doskonale sprawują się kosze na drobiazgi, w których można umieścić kosmetyki. Specjalne organizery umożliwiają oddzielenie lakierów do paznokci od tuszu do rzęs i środków myjących. W ten sposób zachowanie porządku stanie się łatwiejsze, a sama łazienka będzie wyglądać schludniej. Mamy tutaj do wyboru kosze wiklinowe owalne, okrągłe czy prostokątne w różnorodnych kolorach, jakie można dopasować do stylistyki pomieszczenia.

Ozdobne kosze i koszyczki

Kosze dekoracyjne to również doskonała propozycja do kuchni. Można w nich przechowywać owoce, ale także suche produkty – puszki z jedzeniem, pojemniki z mąką, cukrem czy kawą. Sklep Carrefour oferuje kosze ozdobne, które świetnie prezentują się w salonie. Można w nich schować przedmioty niemieszczące się w szafach czy szufladach. Mogą również posłużyć jako swego rodzaju doniczka na sztuczne kwiaty. Bukiety doskonale będą prezentować się w nietypowej oprawie, a pokój nabierze żywszych kolorów oraz świeżego wyglądu. Kosze dekoracyjne świetnie sprawują się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i tych utrzymanych w klasycznym stylu.

Wielofunkcyjne dekoracyjne kosze

Koszyki ozdobne to nie tylko funkcjonalne rozwiązanie do Twojego mieszkania, ale również dekoracja. Bambusowy przeplatany kosz będzie zdobił salon, ale sprawdzi się również na balkonie czy w ogródku do przechowywania różnych narzędzi. Ten produkt jest elastyczny i odporny na wilgoć, dzięki czemu z powodzeniem można postawić go na zewnątrz. Sklep Carrefour oferuje różnorodne pojemniki do przechowywania drobiazgów, które idealnie dopełnią charakter pomieszczenia, a jednocześnie pomogą zachować w nim porządek.